Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy ideje körülbelül tetszik nekem egy férfi!

Boltban dolgozom és kb heti 2-3 alkalommal be jön mert a környéken lakik.

A főnököm fiával beszélgettem aki picit jóba van vele, mondtam hogy ő tetszik nekem, de meg kértem rá hogy semmiképpen se legyen kedves pletykálkodni, persze ez nem jött össze mert a főnökömnek és a testvérének is elmondta.

Eddig is mosolygott rám mikor bejött és ma is amikor ma láttam, viszooont ilyen még nem volt, több apróka mondatot is váltottunk.vigyázzak a kezemre, nem kötekedik mert jól áll a kezembe a kés, mikor kérdeztem hogy mást kér-e mondta gondolkodik, vagy úgy tesz, sok mindent elfelejt és otthon jut eszébe mit nem vett, mondtam vissza kell jönni, bár meg is tette ma és oda is szólt hogy: látod vissza jöttem.

Aztán még egyszer bejött a boltba, mondta hogy régen látott, meg siet mert megy dolgozni.



Nem tudom ennyit még nem beszéltünk, lehet a főnököm fia mondott neki valamit?? Vagy esetleg észrevette hogy tetszik nekem?? Ha meglátom teljesen megrándul a gyomrom, zavarba jövök, és tuti hogy vörösödésig pirulok mert ha csak róla beszélek pl kolléganőmnek már akkor elvörösödöm.


2015. márc. 2. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyértelmű hogy rádhajtott
2015. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!