Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni kedves, csinos, laza lányokat szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Jópofa, szexőrült, szórakoztató, intelligens huszonéves srác vagyok.
2015. márc. 2. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is keresnék ilyen lányokat, írhattok. 24/F,Bp
2015. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az út szélén :D
2015. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A sarkon...
2015. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem örömlányt szeretnék. Ne csináljátok már! A nők is imádnak szexelni! Ha tetszünk egymásnak akkor miért ne? Mikor szexelgessek? Majd családapaként 15 év múlva? Én most akarok!
2015. márc. 2. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak: ritka az ilyen.

Pénzért viszont bármikor.

Ha sóher vagy, az pech. Akkor előbb fog lekonyulni, minthogy célba érjen.

2015. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne ritka? A nők is kívánják a szexet...
2015. márc. 2. 18:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Szexmániás, jó fej, intelligens lányok nyugodtan írjatok! Aztán meglátjuk.
2015. márc. 2. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt aztán várhatod. :D
2015. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen a nők is imádják. És meg is kapják kb. bármelyik pasitól. Ezért nekik nem ekkora élmény ez. Keresnek olyat, akitől nem kapnak el nemi betegséget és még szereti is őket :D Remélem érthető, hogy miért ritkább ez nőknél.

Amúgy én ilyenre csak nagy szakítás után voltam kapható(fájdalom elviselésére, hiánypótlásra, figyelemelterelésre jó volt), de azt is megbántam egy életre.

2015. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha szexelni akaarsz,akkor minek irod Ki hogy inteligens lanyt akarsz?Szoktal Te csajozni,vagy egesz nap az interneten vagy?Tenni is kell aazert hogy legyen baratno" vagy szex partner,nem csak kiirni ide arra varva hogy valaki talan megszan teged.
2015. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!