Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők tényleg dundinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők tényleg dundinak számítanak?

Figyelt kérdés

Miért dagizza le sok ember (főleg nők)ezt a testalkatot? Velem van a baj, ha szerintem ez egy normális női alkat??


[link]


[link]


[link]


2015. márc. 3. 10:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Egy alakos képet szívesen megnéznék a kérdezőről.

Az 1 képen nem nevezném sehogy mert szerintem semmi baj, viszont a 2-3 olyan mintha lenne rajta fölösleg.

2015. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

90-62-90es méretekkel kb úgy nézek ki,mint az 1.

(165 cm vagyok és ehhez 57-58 kg)

2015. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ezek után bizony én is megnéznék egy képet a kérdezőről :D
2015. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
azért az első és a második-harmadik között van különbség. első átlag, formás csaj, második-harmadik teltkarcsú, husis.
2015. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Nem 90, hanem 97-62-97. :D Ott van az a hét centi még azért. :'(


Egyébként igen,az utolsó kettő kicsit husisabb, de szerintem még normál tartományban van.

2015. márc. 3. 12:35
 26/33 A kérdező kommentje:
Ja bocs, félreolvastam. :D Sorry. Kiégtem az éjszakai tanulástól. XD
2015. márc. 3. 12:36
 27/33 anonim ***** válasza:

#12-es vagyok.

Egyszerűen olyan ruhákba öltözöm, amik inkább az előnyeit mutatják meg az alakomnak.

Az elfogadás meg... igazából sok önbizalmat nyertem abból, hogy sok volt a pozitív megjelenés. Meg alapvetően nem vagyok egy depresszív alkat, tehát próbálom pozitívan felfogni ezt is. És nekem is volt 1-2 megjegyzés a nők részéről, de a férfiak teljesen másképp állnak hozzám.

Szóval szerintem csak vegyél fel olyan ruhákat, amikben jól érzed magad, és nézegesd a tükörben magad. Keresd meg, mi tetszik magadban a legjobban. Sokszor csinosítsd ki magad, és élvezd! :)

2015. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Na és ha ott van a hét centi? Csak azért, mert 90-nek van kimondva? Nem centire gondolják azt, te...

Szerintem pont jók a méreteid :)

2015. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Pont jó, buja, erotikus alkat."


Már miért lenne erotikus? Ez is egy olyan idegesítő sztereotípia... Miért érne egy ilyen (vagy húsosabb) nő szexuális értelemben többet, mint egy karcsú?

2015. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Talán mert formásabb?
2015. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!