Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket is rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket is rengeteg pasi megbámul az utcán, ha sétáltok egyedül?

Figyelt kérdés
Engem nagyon sok pasi megnéz,és soha nem értem,hogy miért? Néha azt hiszem van rajtam valami és azt nézik,ez veletek is így van igaz?
2015. márc. 3. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjad már magad, egó. Ülj le, megbuktál.
2015. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne, én is megnézem a lányokat az utcán, főleg azt, aki szép. Sőt, általában ők is megnéznek engem.
2015. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem is megnéznek, de nem csak a fiúk, hanem a lányok is. Ez lehet azért is mert jó a kisugárzásod.
2015. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én valahogy élvezem, ha engem megnéznek a nők, nem tudom, fordított esetben mi bajuk a nőknek azzal, ha megnézik őket a férfiak... :D
2015. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, meg szoktak nézni.
2015. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Neha igen.
2015. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmi egoizmus nincs abban,hogy ezt feltettem. Csak mér nagyon régóta gondolkodtam ezen,hogy vajon miért néznek meg nagyon is gyakran! És elgondolkodtam,hogy vajon minden nővel így van? Mert én úgy gondolom,hogy igen,szerintem minden nőt megbámulnak,de lehet tévedek.
2015. márc. 3. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz, szerintem is minden nőt megbámulnak, kivéve aki nem.
2015. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beb*szna, ha minden nőt megbámulnék... xD A nagyon szépeket tényleg végig mérem, de egy zsírkocamangalicát, akinek még az arca is ronda, mint a szar, na azt valahogy nem. Pedig pont valamelyik nap láttam ilyet és egy futó pillantás elég volt rá, hogy tudjam, több nem kell. Szóval, ha megbámul sok férfi akkor egyértelműen azt jelenti, hogy szebb vagy az ilyen tömegbe olvadó átlagnál.
2015. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!