Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni megkeseredett nőgyűlölők komolyan ilyenek vagy csak trollkodnak?

Figyelt kérdés

Ha komolyan gondoljátok, akkor milyen ismerősi körötök van? Úgy értem, pl munkahely, suli, stb.

Csak mert minden amiket leírtok, hogy a lányoknak csak a pénzes és jóképű magas kigyúrt pasik kellenek, én ezt teljesen máshogy látom a környezetemben.

20 éves egyetemista lány vagyok, informatikai karra járok, ott elég sok a "szerencsétlen kis kockagyerek", legtöbbnek van barátnője, egyiküknek konkrétan én. :D Budapesten mászkálva is rengeteg csúnyácska fiút látok (akiről lerí hogy nem is veti fel a pénz) szép barátnővel.

A lány ismerőseim nagy része aranyos romantikus pasiról álmodozik, és olyannal is jön össze.

Az nem fordul meg a fejetekben, hogy nem mindenkinek csak a külsőségek számítanak? Nyilván mindenki szeretne minél jóképűbb/csinosabb párt, de az ízlés is más. Engem pl a hideg kiráz a kigyúrt pasiktól, egyáltalán nem tetszenek, a barátom is tök vékony és nagyon tetszik így.

Szóval igen, van 1-2 lány ismerősöm aki szívesen kavar buliban jó pasikkal, de ennyi. Én egyáltalán nem azzal szembesülök, hogy MINDEN lány CSAK a pénzre és a "swag"re hajtana, és ez lenne az általános.

Ha komolyan gondoljátok, milyen körökben mozogtok, hogy ezt tapasztaljátok? Hol találtok ilyen sok lányt akin ezt látjátok hogy túl anyagias és csak a külsőségek számítanak neki? Elképzelni nem tudom hol fordulnak elő ilyen nagy tömegben.

Vagy trollkodás az egész?


2015. márc. 3. 22:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Megnevettetett ez a kérdés :DDDDDD
2015. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,szolga.
2015. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
igazad van! nekem sincs pénzem nagyon de mindig van csajom ! ez érdekes :D
2015. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

Én félig meddig egyetértek velük.Mondanak hülyeségeket is viszont van amiben tényleg igazuk van


Az a gond hogy sok csajnak tömegemberek kellenek akik követik a divatot viszont az is gond hogy a panaszkodóknak is tökéletes külsejű csajok kellenek.Ők sem érnék be csúnya lányokkal


Azt viszont aláírom hogy valamiért a legtöbb nőnek nem a normális hapsik kellenek hanem inkább azok akik kicsesznek velük.A külsőségről meg annyit hogy ízlések és pofonok,neked lehet egy pasi nem tetszik viszont másnak meg igen


Röviden ennyi,nem megyek bele a részletekbe mert ez egy eléggé komplikált téma

2015. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
34%
Persze persze, neked legyen igazad, ezért megyek és tanulok egy kis vhdl-t.
2015. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű a logika..

A összes pasi jó nőről álmodik, a jó nő pedig jó pasiról.

A jó nő válogathat, ezért nyílván azt fogja választani, aki kitartja és mellette nem lesz rosszul, ha szexről lenne szó a saját kedvesével.

A probléma ott van, hogy a gáz pasik is jó nőt akarnak, akik viszont lerázzák őket, mert ők kaphatnak jobbat is. Ekkor jön az, hogy vergődnek a palik, hogy az összes nő h%lye k%rva.

Rá kéne nézni a 8-asokra is a bulikban és nem lenne aláásva az önbecsülésetek egy 10/10-es csaj által.;)

Gondolkodjatok el, csoki!

2015. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Bármilyen társaságba keveredek a nők csak a külsőt nézik kortól függetlenül.
2015. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nőket logika alapján megítélni alapvető hiba. Amikor érzelmi alapon működnek...
2015. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#6

Akik ilyeneket írnak, mindig kifejtik hogy áhh, nekik nincsenek is igényeik valójában, egy csúnyább csajjal is beérnék. Engem 19 éves koromig mindenki durván elutasított (kivéve egy srác aki CSAK a forma1-ről volt hajlandó beszélni, és mindenkire rászállt aki nőnemű, meg egy ismerősöm aki majdnem megerőszakolt)

Pedig nem vagyok kövér, se túl sovány, nem vagyok se hű de szép, se olyan ronda hogy zsákot kelljen húzzak, tök átlag kinézetű vagyok.

Mégse kezdtem a neten kapálózni hogy az ÖSSZES pasi szemét disznó... Tudtam hogy "eljön a hercegem" :3

2015. márc. 3. 22:16
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
Az átlagos, vagy átlag alatti nők is a külsőt nézik, azaz csak a jóképűeknek adnak esélyt, úgyhogy mindegy, ha 10/10-es vagy 10/ 5-ös nőnél próbálkoznak a ronda férfiak. Olyat meg nem láttam még, hogy ocsmány férfinak lenne barátnője, mert ilyen nincs.
2015. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!