Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnatok tanacsot adni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tanacsot adni, vagy valami?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik osztalytarsamba, akinek november ota baratnoje van, aki az evfolyamtarsunk szoval a folyoson is latom oket allandoan. Az osztalytarsam allandoan beszologat nekem, kozben mindig mosolyog es allandoan engem nez az orakon is es mosolyog. Nem sokat beszelunk igazabol, de nem ertem, hogy most akkor mi van. Nagyon kerlek titeket adjatok valami tanacsot! Most vagyok eloszor szerelmes. A "kerdezz ra" valasz helyett mast varnek es koszonom! :) 15/L

2015. márc. 4. 20:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva nagyon ertelmetlen a szoveg es bocsanat a szoismetlesert :/
2015. márc. 4. 20:27
 2/2 anonim válasza:
Tipikus tinédzser helyet. Szerintem mindenki átesik ezen. Mivel barátnője van, méghozzá jó pár hónaja, akkor valószínűleg jól megvan a barátnőjével. A közeledése valószínűleg baráti lehet. Ha szeretnlél tőle valamit csavard el a fejét, olyan nőiesen. Küldj neki jeleket, mosolyogj vissza. Hívd fel magadra a figyelmet (persze határokon belül). :) De azért ne róla szóljon mindened. :) Szerintem erre a helyzetre nem sok tanács adható, majd alakul valahogy :D
2015. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!