Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok vmi tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok vmi tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb srác barátom, aki szerelmes lett belém és ezt el is mondta nekem. Amikor elmondta nem lepődtem meg mert sejtettem. Ezzel csak egyetlen baj van.. én nem szeretem őt úgy ahogy ő engem. Mindennap szenved emiatt és ez nekem nagyon fáj, mert szeretem (mint barátot),de tudom hogy ez mind miattam van. Elmondtam neki hogy én nem látok esélyt arra, hogy valami legyen köztünk és ezzel még jobban megforgattam a kés a szívében, pedig nagyon nem akarom őt bántani, de megérdemli az igazságot még ha fáj is. Többször próbáltuk meg megoldani a helyzetet, azonban sose jutottunk semmire. Minden nap csak egyre rosszabb, csak sír és én tehetetlen vagyok, mert nem tudom, hogy hogyan tudnék neki segíteni. Nem akarom őt elveszíteni és ő se engem, de ez így nem mehet tovább. Nem tudom mi tévő legyek! Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek nekem, mert már teljesen kétségbe vagyok esve, semmi ötletem sincs mit kezdhetnék ezzel a helyzettel. Ha valaki volt már ilyen szituációban vagy van valami ötlete kérlek mond el nekem.

2014. júl. 19. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szakítsátok meg a kapcsolatot egymással. Ez az egyetlen megoldás van. Ha nem vagy rá képes akkor így is úgy is szenvedni fogtok sokáig és majd magától megy tönkre.
2014. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet,hogy jobb lenne ha megszakítanátok a kapcsolatot.Így csak szenvedés lesz mindkettőtöknek,a barátságnak meg már úgyis lőttek..
2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokat gondoltam erre, de sajnos ezt nem tehetem meg, mert 1. osztálytársak vagyunk, 2. félek hogy valami hülyeséget csinálna. :((
2014. júl. 19. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Hű..hát így akkor tényleg nehéz,hogy osztálytársak vagytok.Én is voltam hadonló helyzetben,úgyhogy tudom mit érez a srác.. :( Bár tudnék segíteni,de így nem tudom mi lenne a leghelyesebb...
2014. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*hasonló
2014. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam már én is hasonló helyzetben, de akkor mondjuk a nő is tehetett róla, bátorított, "olyan" üzeneteket küldött felém. Nem tudom, nálatok mi a helyzet. Viszont ami segített, megszakítottunk minden kapcsolatot, még az úgymond baráti programokat, találkozókat is kerültük/kerültem. A helyzet hasonló, mert kollégám volt, naponta láttuk egymást, de csak így lehetett túllépni ezen. Együtt érzek a sráccal, hosszú és nehéz időszak előtt áll. Ezt kell tennetek, mert tényleg csak szenvedés lesz jó sokáig, annak meg semmi értelme. A barátságnak annyi sajnos. A srácnak javasolnám, hogy járjon el sokat szórakozni, barátokkal sok közös program, ilyenkor nem jó egyedül lenni és agyalni. Aztán idővel (hosszú idővel) egyre kevesebbet fog gondolni az egészre... ez így megy.
2014. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ábrándítsd ki magadból.
2014. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érd él h becsajozzon! ;)
2014. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért mit csinálna szerinted? Megölné magát? Érted? Gyengébb jellemet életembe nem láttam. Meg sír minden nap pf. Érted. Még viccnek is rossz.
2014. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!