Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem, hogyan kell rajta túllépni?

Figyelt kérdés

#szerelmi nabammeg
2015. márc. 4. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Idő. Más lányok.
2015. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljes elszigetelődés az érintettől és egy partner választása.
2015. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sehogy

Én már próbáltam mindent

:-(

2015. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erre próbálok én is rájönni éppen.
2015. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot ( legalábbis amíg lecsillapodnak az érzéseid iránta), különben sosem fogod elfelejteni. Ha tudod, akkor kerüld azokat a helyeket, ahol tudod, hogy gyakran szokott lenni. Nem jó az ilyenkor, ha gyakran látod. Próbáld lekötni magad mással: tanulás, hobbi, barátok... De egyébként tényleg csak az idő segít, bár ez egyénenként változó, hogy kinek mennyi szükséges a felejtéshez. Egy idő után már kevesebbet fogsz rá gondolni. Most az elején még lehet gyászolni, sírd ki magad, az is segít, de utána ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad a rosszkedv. Tedd rendbe magad, aztán majd ha úgy érzed, hogy már készen állsz az ismerkedésre, akkor hajrá!
2015. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erősítsd fel magadban a negatív tulajdonságait. Ha igazán szereted, az nehéz lesz, viszont szinte az egyetlen út. Emellett találkozz vele minél kevesebbet, beszélj más lányokkal, foglald le az agyad valami mással, pl hogyan tudnád megszerezni azt a másik lányt stb...

Én is Ugyanebben a cipőben járok, nagyon nehéz, minden nap minden percében rá gondolok, de talán sikerülni fog. Neked is ezt kívánom!

2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából már egy éve tart...
2015. márc. 4. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj kiábrándulni belőle. Magyarázd meg magadnak, hogy valójában ez nem is lett volna egy jó kapcsolat, mert ilyen-olyan rossz tulajdonságai vannak.:D :D
2015. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába próbálom. :/
2015. márc. 4. 21:03
 10/10 anonim válasza:
jó kérdés..
2015. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!