Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány és egy suliba járunk. Sokat beszélünk, szinte mindennap de többnyire telefonon vagy neten. Ha suliban találkozunk akkor mosolygunk egymásra esetleg pár szót váltunk és ennyi. Majd amint hazaér már ír is és egészen estig beszélünk, volt hogy nem hagytuk egymást aludni. De ha viszont személyes találkozást nem bírja vagy nem tudom, lehet csak velem nem akar. Hívtam már el ide-oda de lemondta mindig. Szóval valahogy az ilyen személyen kontaktusoktól mindig megfutamodik, ez miattam van? Vagy még arra gondoltam lehet valami lelki beteg. Mert mindennap küld képeket, mondja hogy meséljek de ennyi.

2015. márc. 4. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt ennyiből nem tudhatod. De ha mindig veled van, akkor valszeg mással nincs. Nem szereti a személyes kontaktot.
2015. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, hogy csak a suliban szorong. De ezek szerint tényleg tart a kontakttól.
2015. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!