Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a Valentin napot!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a Valentin napot! Kérdés lenn?

Figyelt kérdés

Tehát mindig is utáltam a valentin napot... Azonbelül a párommal most szünetelünk bizonyos problémák miatt( egy éve vagyunk együtt mondhatni). Aztmondta, hogy várni fog erre mégis ma találkozni akar velem kettesben... Én nem fogok neki készülni semmivel... pedig biztos forrásból tudom, hogy ő igen... vélemények ? ki ért velem eggyet ?

L/18


2010. febr. 14. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se szeretem,te döntöd el,hogy készülsz-e valamire,de én elmennék a helyedben.
2010. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha azt sem tudja, hogy utálod, akkor nem igazán ismer. ne készülj, ha eddig sem tartottad, de azért menj el (már csk kíváncsiságból is elmennék, pedig én is utálom ezt az egészet)
2010. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk fordítva van.párom 46,én pedig 27.a mi generációnk már tartaná,az övék még nem tartotta.szóval reggel egy vállveregetést kaptam kb,míg ő egy hatalmas szíves csokit.
2010. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!