Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én utálom a valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom a valentin napot?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy nekem még mindig nincs senkim... (F)
2010. febr. 8. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért, mert egy lúzer vagy, nem a valentin napot kéne utálni. Ha akarod, megbeszélhetjük emilben is, írj privátot!

18L

2010. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Szerintem ez csak 1 marketingfogás.

És szeretni egymást,nem csak 1 napon kell,hanem az év mindennapján.

2010. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%

Arra gondolsz ilyenkor, hogy nincs senkid? Ez miatt utálod a Valentin-napot? De bezzeg, ha lenne valakid, akkor máris nagyon szeretnéd, mi? Ez ám az igazi magyar irigység. Inkább örülnél, hogy sok ember boldog...nem hogy itt sopánkodsz fölöslegesen.


L 24

2010. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pasim, mégis rühellem. Szánalmas, amerikai koppintás. Ráadásul szerintem nem csak ilyenkor kellene nagyon szeretni a másikat,hanem mindig. És ennek nincs napja. Nálunk minden nap Valentin. Szóval mi nem tartjuk.

21/L

2010. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem utálom csak épp nem szeretem. Soha nem volt még valentin napom. Mindig előtte vagy jóval előtte vége lett a kapcsolatomnak. :( Inkább szomorú vagyok ilyenkor. Fáj, hogy soha senkinek nem kellek. Pedig beleadok mindent amit lehet. 29/N.
2010. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehangoló ha egyedül vagy de nem kapják fela nnyira mint a karácsonyt(pl) szval könnyebb átsilkani felette
2010. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

18:36-osnak

Igen, ha lenne valakim talán szeretném.. Nem tudod te mit élek át, miken megyek keresztül naponta. :S

2010. febr. 8. 18:41
 8/16 kolosszus22 ***** válasza:

Én is utálom, pedig van barátnőm! Kitalált, amcsiból átvett, ostoba állünnep.

23/F

2010. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Min mész keresztül? Egyszerűen csak nincs senkid. Majd lesz.
2010. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
59%
Jesszus ez egy giccsparádé! Nekem ha van ha nincs senkim akkor is az. Ha nem lennének ezek az óriás plüsszivek meg szivecskés csokik, akkor meglenne az értelme. Egy kellemes vacsora aztán tüzes szex a pároddal...Inkább. Bár ezt bevezethetnénk minden napra.:D
2010. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!