Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy hogy a kapcsolatok java, és a barátságok java érdekközpontú?

Figyelt kérdés
érted, azért barátkozol valakivel mert kell tőle valami.
2015. márc. 4. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Csak te meg pár pesszimista akiknek nincsenek barátai se párkapcsolata.
2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én azt vettem észre, hogy velem azért barátkoznak, mert a társaságom kell nekik, szerintem az a lényege a barátságnak, szóval én nem látom úgy a dolgot, ahogy te. :D
2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a saját bőrömön is tapasztalom nagyon sokszor, hogy addig kellek embereknek, ameddig érdekükben áll, ez lehet anyagi érdek, de másféle érdek is. Például valaki azért állt szóba velem, mert be akart csalni az egyházába...
2015. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A társaságukon kívül semmi más nem kell azoktól akikkel barátkozom. Soha nem barátkoztam még érdekből.
2015. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom mire gondolsz kérdező pontosan? De ha így van az nemjó semmiképp! De az ilyen a másik félnek is leesik és akkor meg szólhat az ügy érdekében h "figyelj már akkor most mi van?! "
2015. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!