Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyfolytaba le aranyosoznak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemi21F kérdése:

Egyfolytaba le aranyosoznak a lanyok es g*cire degradal. Tobbi lent?!

Figyelt kérdés
akarmit csinalok "de aranyos vagy"... hogyan legyek a szemelyisegembol adodoan kedves ugy, hogy ne azt haljam vissza hogy aranyos.? olyan mint ha egy gyerekvolnek aki grimaszol es lekell aranyosozni olyan edes. na szval ertitek. xd 21/F

2015. márc. 5. 05:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát van 2 féle aranyos..

1. Amikor ugy vagy aranyos hogy tetszel neki de ezzel a szoval fejezi ki

2. És van a barátzónás aranyos..


Én általában arra mondom hogy "de aranyos vagy" hogy ha valami kedveset mondd vagy hogy tetszik nekem.

De akkor ugy látszik ez bossszantja a pasikat.


Akkor mit mondjunk nektek? Hm? Milyen jelzőket?

2015. márc. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy.
2015. márc. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tettem már fel ilyen kérdést, de a lányokkal nőkkel kapcsolatban.

Ott az volt a válasz, a nőkkel kapcsolatban, és teljesen ki voltak akadva miatta, hogy learanyosozzák őket.

Aztán végül én arra jutottam, ha valakit ez nagyon zavar, mert kedveskedni akarnak neki így, akkor miért nem változtat a kinézetén, jellemén, kifejezési módszerein?

Nyilván egy 195cm magas, 100 kilós összetetovált izomtoronyra nem fogják azt mondani, hogy milyen cukimuki.

Mint ahogy egy henripottyer kinézetű faszira se, azt hogy macsókám, meg hasonlók.

2015. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít,rosszabb mintha lebuz_ztál volna ezt szoktam mondani.Én férfi vagyok,nagyon zavar.

Mert aki aranyos azzal nem akarnak szexelni általában és nem tartják pasinak.

2015. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!