Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha úgy teszek, mintha lesz*rnám, meg nem foglalkozok vele, akkor rögtön keres, meg elkezd érdeklődni? L/19

Figyelt kérdés
Ha meg látja rajtam,hogy szeretem, meg éreztetem vele,hogy fontos nekem, akkor meg kerül, meg sosincs rám ideje. Egy fiú barátomról van szó, aki elég határozatlan. Tudom, hogy tetszem neki, meg is csókolt, volt idő, hogy folyton keresett, ennek ellenére mégsem jöttünk össze.
2015. márc. 5. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én dettó így vagyok a nőkkel. Én kedves vagyok velük, előzékeny és udvarias, ahogyan az kiskoromban belém nevelték. Kompromisszum kész, család centrikus férfi vagyok, csak sajnos a tapasztalataim szerint ezek a mai lányok szemében értéktelen tulajdonságok.


Egyik ismerősöm meg minden nőre úgy köszön rá, hogy "Szia te szégyen!" meg "Mi van csúfság?!", és ha éppen nincs senkije, minden nap más nőt dug. :(

2015. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig, hidd el, elozo, ezeket a tulajdonsagokat szeretik a lanyok! Esetleg terjeszd el magadrol, hogy buzzancs vagy, rogton tapadni fognak rad a csajok. :D
2015. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De hogy a kerdezonek is valaszoljak, sajnos es a fiu talonban akar tartani. Elvesziteni nem akarja a baratsagodat, ezert, ha azt erzi, hogy tavolodsz, rogton megy utanad. De annyira nem vagy megsem fontos neki, hogy a draga idejet rad aldozza.
2015. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!