Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Szeret egy lány, de te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Szeret egy lány, de te nem. Akkor attól még beszélgethetnétek, de miért nem?

Figyelt kérdés
Egy fiúba szerelmes vagyok az osztályból ezt ő is tudja és ez egy reménytelen szerelem. De attól még a lánnyal beszélhetnétek, meg csinálhatnátok bármit együtt, amit a többi osztálytárs lánnyal. De miért nem?

2015. márc. 5. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

lehet,hogy nem akar veled mutatkozni,

FIÚ LÁNY BARÁTSÁG NINCS!

2015. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, csak neked rosszabb ha a közelében maradsz
2015. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem van két fiú osztálytársam akik inkább a lányokkal lógnak. Alósó korunk óta mindig velünk vannak, mert ők nem szeretnek focizni meg ilyenek, de nem vagyunk beléjük szerelmesek meg ők se belénk és mégis jó baráti a viszonyunk.
2015. márc. 5. 17:11
 4/8 A kérdező kommentje:
*Alsós
2015. márc. 5. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod,hogy ő nem szerelmes beléd? olyan lehet hogy ELVAGYTOK suliban. De fiú és lány akkor barát,ha valamelyik többet akar.
2015. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#1-es te hány éves vagy? és mégis mi a fenéből gondolod , hogy nincs? ez a legnagyobb hülyeség amit az meberek mondogatnak, valami tiniregény író kitalálta eztés azóta sz összes buta tini ezt mondogatja.....van , égyébként egyetértek, szerintem jobb ha nem törődsz vele, ha szerencséd van egy nap majd bánni fogja ezt, de addig fel a fejjel, :) biztos találsz egy olyan srácot aki megérdemel téged, és amúgy is : házi nyúlra nem lövünk:D
2015. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiúként nekem is vannam ám érzéseim, és tudom milyen rossz amikor szerelmes vagyok valakibe aki ezt nem viszonozza, és csak barátként kezel. Egyszer fordult elő, hogy távol tartottam magam valakitől akiről tudtam hogy szeret. Nem akartam bántani, meg folyoton arra figyelni, hogy mit mondok/teszek a közelében hogy ne legyen sértődés.

Lehet hogy valami ilyesmi áll a háttérben a te esetedben is

2015. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az első válaszolónak üzenem, hogy egy nagy barom, mert nekem is van egy nagyon jó barátom, akivel 11 éve ismerjük egymást, és ő lány.

Amúgy meg... persze hogy beszélhetsz vele, nincs megtiltva.

2015. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!