Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lennétek úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek úgy valakivel, hogy még nincs túl az előző szerelmén teljesen?

Figyelt kérdés

Már nem szerelmes belé, de még mindig foglalkoztatja. Olyan szerelemről van szó, ami végül nem jött össze.

És ráadásul az a lány, aki tetszett neki, még mindig a haverja. (Kettesben nem találkoznak, de a nagy baráti összejöveteleken ott van ő is.)

Tudom, hogyha akkor ismerkedtünk volna meg, amikor már teljesen elfelejtette ezt a lányt, akkor tökéletes kapcsolatunk lenne, érdemes erre várnom és segíteni neki, hogy végleg elfelejtse? Vagy ez csak időpocséklás részemről?

Sajnos olyan srácról van szó, amilyet egész életemben kerestem, aki mindenben társam tud lenni és felhőtlenül boldogok vagyunk együtt. Még soha nem találkoztam ilyen emberrel, se lánnyal, se sráccal, szóval tényleg nem is reméltem, hogy létezhet ilyen személy... de így sajnos mégse felhőtlen az öröm.

Mit tennétek?


2012. dec. 10. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ló nincs jó lesz a szamár is... Ez kicsit így jön le szerintem. Szerintem ha reális időn belül nincs előrelépés, akkor nem érdemes eröltetni.
2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
naja, elvégre veled van együtt, neked kéne örülnie és nem az előzőn bánkódni
2012. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd el, csak akkor, ha látod rajta, hogy nem tud felejteni, és veled nem olyan a kapcsolata, amilyennek lennie kellene.
2012. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, szerinted mi számít reális időnek?


Egyébként minden szuper lenne, látom rajta, hogy nagyon boldog velem, de ez akkor is elrontja a dolgokat számomra... bár még nagyon a kapcsolatunk elején vagyunk. De vajon túl tud-e úgy lenni valaha is, ha találkoznak néha?

2012. dec. 10. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha most szakítanál emiatt, lehet megbánnád, hogy nem vártál.
2012. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!