Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jó embernek tarjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jó embernek tarjátok magatokat, a párotok milyennek tart titeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 22:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

/A/P/O/L/L/Y/O/N/

Ne sértődj meg, amiért nem privátban válaszolok, de nem akarom megkockáztatni h bármily módon visszaéljenek a nevemmel, láttam már itt cifra dolgokat ezen az oldalon és inkább kimaradnék belőle:) Sajnálom ha ennyire megbántottam a kis lelked, de ha ettől jobban érzed magad akkor higgy amit akarsz, úgysem számít semmit sem:) Ja és mielőtt azt gondolnád, nem én pontoztalak le. Ebből is látszik nem csak én vagyok ezen a véleményen:)

2015. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

nem tudnál semmivel megbántani,csak közöltem hol lenne a helyed


de sokat elárul rólad ez a fajta gyávaság,névtelenség mögé bujjás egy alapból anonim oldalon,is.Élőben nincs nagy arcod mi? hehe

Nem tudom egy te fajtabelid hogyan hiheti magát erősnek,de álmodozni szabad


bár nevetséges.És szánni való.Aki melléd áll máris több lesz mint ember,máris jobb lesz azzal hogy veled méri össze magát.Nem csak rád igaz,a gyengékre.

2015. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!