Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek látjátok magatokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek látjátok magatokat? És milyennek lát titeket a többi ember?

Figyelt kérdés
Én valahogy szépnek, különlegesnek látom magam, a többiek visszajelzése alapján viszont nem ez a helyzet.
2014. szept. 3. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Helyes, magas, erős férfi vagyok, hatalmas farokkal. Diplomás vagyok és havonta 1 misit zúzok zsebre. Így látom magam.
2014. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Unalmasnak, külsőre átlagosnak, és teljesen "szürkének". Nem tudom, hogy a többi ember milyennek lát, nem szoktam kérdezgetni, de eddig még nem sok pozitív visszajelzést kaptam.
2014. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A többiek egy szörnyet látnak bennem, de én nem így látom! Mert egy szörny nem rókázik a kannás bortól, csak a lepukkant alkeszek! Világ életemben a terminátor unokaöccse akarta lenni, de az sem ment!
2014. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok magammal. A visszajelzések általában pozitívak, de nem vagyok körülrajongva. Szerintem olyan totál átlagos a "kapcsolatom" a világgal.
2014. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én vagyok a srác aki nem azért nem barátkozik veled mert fél, hanem mert retardált vagy

amit ők látnak: fogalmam sincs, nem vagyok ők

2014. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Csinos vagyok és nem érdekel ki hogy lát :)

az lesz majd a fontos, hogy a barátom milyennek lát.

2014. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 RRR ***** válasza:
kinőttem abból a korból,hogy érdekeljen
2014. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Semmi extrának,mégse cserélnék,mert ilyen helyzetből szép győzni.

Passz,őket kéne kérdezni.

2014. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magamról, hogy csúnya vagyok, de kiemelkedően szép sem. Olyan átlagos. Igazából nincs problémám magammal, nem cserélnék helyet senkivel. A külvilágtól eddig egészen pozitív visszajelzéseket kaptam, persze akadt néhány nem túl kedves megjegyzés is, de őszintén szólva nem nagyon érdekel egyik sem.
2014. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy ember már gyerekkorától olyannak látja magát, amilyen a környezetének a visszajelzése, ebből alakul ki az énkép, testkép és az önkép. Később ezt befolyásolhatja a szépérzék, ízlés, stb., de ha őszintén és reálisan nézzük magunkat, akkor általában az egyezik a visszajelzésekkel.

Volt kiugróan jó pasim, átlagos pasim, érdekes pasim, a visszajelzések és a vélemények alapján átlagos vagyok, de nagyon érdekes, kívül-belül, és ezzel egyet értek, nekem is megfelel, én is így gondolom.

(A tükröm néha azt mondja, sminkelj már te rusnya vén banya, de lehet, csak az irigység beszél belőle, megy is holnap a kukába:DD).

2014. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!