Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz szemszögből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz szemszögből nézem a szexet?

Figyelt kérdés
Helló! 15 éves lány vagyok. Nem vesztettem el a szüzességem egy egyéni ok miatt. Szóval én addig nem szeretnék szexelni, ameddig nem vagyok teljesen megelégedve a testemmel, mármint nincs tökéletes test, de én legalább a megközelitőjét szeretném kihozni magamból. Úgy érzem, hogy enélkül nem tudnék lefeküdni bármelyik pasival sem. Tudom, hogy egyeseknek tök mind1 egy kis felesleg, de én még a pasim helyett is cikin érezném magam, ha nem megfelelő testtel kéne szexeljek. Szerintetek hibás felfogásom van ?
2010. febr. 14. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, csak maximalista vagy és a lhető legjobbat próbálod kihozni magadból amivel nincs semmi baj csak nehogy túlzásba vidd

15/L

2010. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nincs.De ne szexelj 15 évesen, mert még gyerek vagy!Szellemileg is.Ráérsz vele három év múlva is.
2010. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
eggyet értek az elöttem válaszolóval ugya azt mondtam volna
2010. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az hogy ki mikor kezdi el saját döntés... ha az ember 15 évesen elkezdi akkor tessék... nem szégyen az... az ha 14 éves valaki akkor kicsit már necces... de ha meg csak egy emberrel csinálják akit szeretnek akkor nincs benne semmi gond... csak ne bánják meg a döntést...
2010. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség!

Az szexben nem kéne hogy gátlásaid legyenek! Főleg ilyen esztelenségek miatt!

Nem a tökéletes testű nő a vonzó! A szexuális vonzerő sokkal több mint hogy van-e rajtad felesleg!!! A vonzerő a női lényedből fakad, ami ugyanúgy észvesztő tud lenni -10 kilóval mint +10 kilóval!

Lehet hogy a pasid megőrül érted, és nagyon kíván.

Ha te is kívánod, akkor tedd meg, de semmiképp sem azért tedd meg mert jól nézel ki és megteheted!!!


Ne szégyenlősködj! Hidd el, hogy csak az számít, hogy mennyire kívánjátok egymást!

2010. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!