Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, baj ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, baj ha egy lány nem fürdik le minden nap?

Figyelt kérdés

2-3 naponta szoktam fürdeni.

Nem vagyok büdös, sose mondták még nekem, de nem engedhetjük meg magunknak a mindennapi 200 liter víz kipacsálását.



2015. márc. 6. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
elég nagy baj, igen
2015. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

ha nem vagy büdös akkor nálam nem para

23/F

2015. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Ruhán keresztül lehet nem vagy az, de ha lekerül a bugyi, lehet mást mondanának.
2015. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
öö... gyors zuhany?
2015. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Elvileg vannak akik szeretik, ha büdös a p.csa :)
2015. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
vagy legalább az "olyan" területeket mosd meg :|
2015. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
napi zuhanyzás 5 perc, kb 20 liter víz. amíg szappanozod magad, vagy valami, addig nem folyatod. nem nagy cucc. nem kell minden nap állig teleengedni a kádat, hogy aztán órákig pancsikálj. a személyi higiénia szerintem igenis fontos. én ha naponta nem mosom meg magam odalent, bizony érzem, és nagyon kellemetlen, zavaró érzés a dolog.
2015. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

ne viccelj már, még hogy baj-e?

jézusom .... IGEN, ELÉG NAGY BAJ.

5 perc letusolás nem hiszem h 200 l víz lenne amúgy, másrészt azért 3 napi nem tisztálkodás már felvethet egyéb problémákat is aztán akkor majd arra költöd a pénzt ...

2015. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Én itthon bármikor zuhanyozhatok és minimum napi egyszer szoktam. De volt már olyan, hogy mamámnál aludtam egy hétig, akinél nem volt víz / nyaralni voltunk szintén hasonló házikóban, és akkor is naponta megoldottuk a mosdást (hónalj, intim részek) egy tál vízzel a kerti csapból. Maximum 10 percet vett igénybe, és sokkal jobb érzés utána.
2015. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Mi sem fűrdünk minden nap de azért mosakodni szoktunk alvás elött
2015. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!