Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért nem udvarolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem udvarolnak a "férfiak" és miért a lánynak kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
kort és nemet is légyszi
2012. aug. 27. 14:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

mert alapjában véve, ha elkezd udvarolni valaki a nő választja ki hogy kell-e neki a pasi.

Emiatt a legtöbben fölöslegesnek érzik a harcot, amikor úgyis a nő dönti el járunk-e vagy nem.

2012. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22f voltam
2012. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%

A férfiak ma is udvarolnak. Feltéve, ha valóban FÉRFIAKRA gondolsz.... és a lánynak továbbra sem kell kezdeményeznie, bár a női emancipáció jegyében ezt minden további nélkül megtehetik, már nem rabjai a konvencióknak... Szerintem...

45F

2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Pont a lányok miatt,mert már ők is kezdeményeznek manapság.Elrontottatok minket:D Meg aztán vannak beszari férfiak is,akik nem mernek odamenni a nőkhöz akármennyire is tetszik nekik.:D 24F
2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem minden esetben helytálló a kérdés.

Amelyik nem udvarol nem férfi. Max (fiú) kisgyerek. Miért nem? Mert nem tud, és inkább sajnáltatja magát mindenkivel, bárkivel csak, hogy érezze még nem szellem. A lány kezdeményez? Ez mindig is létezett. Csak elfogadottabb volt, hogy a férfi ront a házba. A nők! eddig is alkalmazták a saját kis praktikáikat a pasi szerzésre. Ez mára addig jutott, hogy a bátrabbja oda mer menni, és beszélgetést kezdeményezni. (ez régen azért volt más, mert a nőket akkoriban semmibe vették, és nem mertek ilyesmit megtenni.)


25F

2012. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kell? Ki mondta, hogy a lánynak kell kezdeményezni? A férfi két esetben nem kezdeményez: ha annyira vonzó a másik nem szemében, hogy erre nincs szükség, mert a lábai elé vetik magukat a nők, illetve ha annyira félénk, hogy nem mer. De esetedben az is lehet, hogy egyszerűen nem tetszel adott fiúnak.


30/F

2012. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 valaki a tömegből ***** válasza:
76%
Van biztos aki próbálkozik, annak általában sikerül is ők a párkapcsolatban élők. Van aki túlságosan gátlásos vagy fél vagy beleunt, vagy csak ronda. De nem ez a lényeg ez nem csak a férfiakra vonatkozik, az emberek nagy általánosságban gátlásosak, eltávolodunk egymástól.
2012. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

28/L:

Sajnos elkorcsosult a világ. Férfiak elnőiesedtek, a nők...hát hagyjuk.


1. nincs katonaság

2. sok a ribanc, ezért nem kell kezdeményezni a férfiaknak (Én se tenném, ha az lennék...házhoz jönnek:))

3. Férfi és női szerepel elhalványultak

4. változtak a társadalmi elvárások


Sajnos akik még viszonylag konzervatívabbak (jelezném, hogy azért a 21. században élek), már esélyük sincs.

2012. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
én nem rontottam el senkit (fiú vagyok) :D csak annyira sz*r h most ez megy..h nem küzd a többség ha kell neki a kiszemelt nő:D
2012. aug. 27. 14:31
 10/29 BB Ádám ***** válasza:
54%
mert általába a tiniribancokat a cipőd a pénzed és a farkad érdekli, ha meg szerelmes egy fiú, akkor vár arra hogy a lány a legkissebb kedvességet, jóindulaatot mutasson, erre elég lenne egy mosolygós integetés távolról. 13/f
2012. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!