Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. hány like-tól kezdve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány like-tól kezdve számít az ember "nyominak", átlagosnak és népszerűnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, baromi felszínes kérdés, és nem is azért tettem fel, hogy ez alapján "osztályozzam" magamat, vagy másokat, csupán érdekel, hogy kinek mi erről a véleménye... :)

2015. márc. 6. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Csak lepontoztak... :'(
2015. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ez hülyeség,a személyiségen múlik...ha valaki csúnya mint bűn mégis összehoz 80 likeot,


a társasági életet élőknek van több like.akár nő akár férfi.

ennyi az egész,van iszonyat jó csak,de pszichopata kb.alig van a képén like,pedig dugható.


míg egy duci csúnya de bulizós lánynak nagyon sok

van,pedig nem dugható


de a facebook még mindig marhaság.

2015. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

25 év alattiaknál:

minden kép 10 lájk alatt: nyomi

pár jó kép 30-60 lajk között: átlag

pár kép 100 lájk fölött: viszonylag népszerű

bármely kép 200 lajk felett: népszerű

bármely kép 500 lajk felett: nagyon menő


25 fölöttieknél nem ilyen egyszerű e képlet, ott ez nem érvényes (munkahelyi FB korlátozások, stb. miatt)

2015. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Facebook-om, nem is hiányzik, de ha lenne akkor is rosszul érezném magam, ha kétségbeesetten a lájkokat számolnám és várnám. A kérdésre válaszolva: ha a lájkok száma alapján szeretnéd meghatározni az aktuális hangulatodat, akkor nagyon rossz lesz, mert mindig függni fogsz attól hogy jajjj hány lájkot kaptál és ha keveset akkor szomorú leszel és rosszul fogod érezni magad, mert azonosultál ezzel, ez ad (vagy vesz el) önbecsülést tőled.
2015. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
52%

5-os!

Attol senkinek nem lesz felszines lelke mert sok likot kap.Ismerem en is a nagyanyaink idejeben elterjedt szojarast:Jo arunak nem kell ceger/reklam,de ez mars Mar idejetmult/elavult.

2015. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

15000 like alatt mindenki nyomi


az igazi bajnokoknak milliós like-juk van

2015. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Félretéve minden előítéletemet ezzel a lájkolos hülyeséggel kapcsolatban a következőt tudom, őszintén és nyersen mondani / a következőt gondolom:


-20: nyomi

21-30: nem nyomi, de nem is átlagos/kevés ismerőse van

30-60: átlagos

60-90: jól néz ki, népszerű, sok barátja/ismerőse van

100 felett

a.): k*r\/a, homár, mellek, kockahas

b.): nagyon jól néz ki, nagyon népszerű, nagyon sok ismerőse van, megbecsült ember

1000 felett: politikus, bűnöző, netceleb(kQrva), modell, stb

Természetesen senki sem húzható bele ezek alapján egy statisztikai kategóriába, és nem a lájkok játszanak szerepet az illető megítélésében. De ha így lenne, akkor szerintem valami ilyesmi lenne.

2015. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem pl. azért van 1000+ ismerősöm, mert sokat költöztünk. Így nyilván több lájk érkezik a képeimre is, és nem értem, miért kell emiatt csípőből felszínesnek titulálni. Kialakítottam az évek során azt az 5-10 fős baráti körömet - szerte az országban....

Én úgy érzem, hogy akik a legnagyobb szájhősök ebben a témában ("nekem nem kell lájk, az csak a felszíneseknek való"), azt bosszantja a legjobban, hogy nem érkezik lájk a hülyeségére. Mert engem őszintén nem érdekel - ide is csak a válaszok miatt írtam.

2015. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én totál népszerűtlen vagyok, kevés barátom van, viszont sok ismerősöm a sok létszámos gimi miatt + versenyek, így 100-200 lájkot szoktam kapni (összesen három képen van fent).

De nem vagyok ám népszerű, csak ezek a lájkmenek tetszikelnek non stop.

2016. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

0-10 nyomi

10-20 Kevés.

20-40 Átlagos

40-90 Jó!

90- Kiraly

2021. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!