Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki egy drogériában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki egy drogériában vazelint vennem (fi vagyok)?

Figyelt kérdés

Mit gondolhat a pénztáros, hogy mire kell?

17/f



2015. márc. 6. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Anyám kézkrémnek veszi. Szóval rossz az aki rosszra gondol.


De ha annyira parázol, rendelj netről síkosítót Pick Pack pontra, azt olyan csomagban küldik, hogy ne derüljön ki, mi van benne.

2015. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
58%
Tudni fogja hogy matyizasra kell.Nem lenyeg hogy kit gondol,csak vedd meg,ha kerdezo,mond meg hogy kenesre.
2015. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

* fiú vagyok


köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. márc. 6. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
egyik exem tetkóra vette, hogy ne száradjon ki. nem feltétlenül gondolnék én se rosszra.
2015. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi van VAZElin ? :D
2015. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) villany szerelésnél a vezető sinek közé használjuk érintkezés javítás céljából !!!
2015. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszerű ha meg kérdi , de nem foglya mond neki anál szexhez kell a barátoddal!
2015. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na szép kis multifunkciós melléktermék ez a vazelin. Ennek a tudatában használd.
2015. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!