Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csòkoloztunk, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csòkoloztunk, szerintetek együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Novemberben ismertem meg neten. Szembe levo suliba jar. Sokat dumaltunk mondta, mennyire szep vagyok stb. Latott elobe is meg minden eleg sokat beszelgettunk a szexrol is de az ilyen szemelyes tali mindig elmaradt. Majd fbon beszeltunk rengeteget..mondta talizunk megfogja a kezem.. Taliztunk, megölelt, padnal csokoloztunk, simizett de a kezfogas elmaradt. Amint hazaert irt is h milyen jo volt velem meg h szeret Stb.
2015. márc. 6. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktatok találkozni, csókolóztatok, simogat, a szexről beszélgettek.

Nem hinném, hogy kapcsolatot akarna.

2015. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Igen egyutt vagytok,mindent bele.
2015. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nekem annyi pasim lett volna ahánnyal csókolóztam, vagy ahánnyal szexről volt szó már rég r_bancnak mondtak volna, de nem tudnak mivel egyetlen egy barátom sem volt még
2015. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy csók még nem biztosíték arra, hogy kapcsolatot is akar. Csak azért írom ezt, mert én is pont ugyanígy voltam egy fiúval, aztán mégsem jöttünk össze. De ha továbbra is keres, meg nemcsak a szexről akar beszélni, akkor lehet, hogy komolyan gondolja. Figyeld meg, hogyan viselkedik, aztán majd lesz valami.
2015. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!