Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudom magam megfelelően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom magam megfelelően "kigyúrni", izmosítani, akkor csak csúnya barátnőm lehet, esetleg?

Figyelt kérdés
Magas és kissé vékony srác vagyok,1 éve edzek már,de nem igazán sikerül izmos testet varázsolnom magamnak,eleve a testfelépítésem olyan fura.Híztam azért,de a szép izmok egyszerűen nem jönnek,bármit csinálok.
2015. márc. 7. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendes diéta nélkül soha nem leszel izmos.
2015. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben próbálom biztosítani a megfelelő tápanyagokat.De nem tudok minden nap 200-300g fehérjét bevinni,egyszerűen nincs miből.
2015. márc. 7. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva: nem, semmi köze hozzá. Többit privátban írom.
2015. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
61%

Egyáltalán nem függ össze.

Én barátom is magas és mellé nagyon vékony is. (Ami zavarja is őt.)

Mások elmondása szerint én meg szép vagyok. (Nem érzem magam annak)+ elég sokan megnéznek. (De mondjuk Pesten kit nem?!:D)

2015. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még az se...Jómagam is ilyen vagyok,és levegőnek néznek a nők,keresztülnéznek rajtam... szóval el kell fogadni,hogy ez jutott sajnos... :/
2015. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!