Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután nem voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután nem voltatok már szűzek, azután mennyi idő után feküdtetek le az új barátotokkal?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,és az első barátommal 1,5 évig voltam együtt.Vele vesztettem el a szüzességem,8 hónap után feküdtünk le.Most már masik barátom van 3 hónapja,de még nem szeretkeztünk.

2015. márc. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem speciel ez nem volt szüzesség előtt sem probléma... Egy hét ismertség után vesztettem el, és azóta is ezt tartom. Még nem mondhatnám, hogy hátrányom származott volna belőle...


Szóval ne időhöz mérd a dolgot, hogy mikor "érdemes", meg hasonlók. Amikor úgy érzed, hogy már lehet, amikor már úgy érzed, hogy ideje van, akkor legyen. De ne hónapokban számláld, érzésre csináld. Bizalom, nyitottság, ilyesmi alapján dönts. Az idő önmagában nem mond sokat.

2015. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hónap már jó, de ne csak az időt nézzük. Készen álsz rá? volt már szexuális ismerkedés?(simogatás, játszadozás) Kívánjátok egymást?

Ha mindenre igen, akkor beszélgess vele a szexről, azután pedig rátok eldöntitek :)

2015. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, akivel 5 nap után, ő később el is jegyzett.

Volt, akivel 4 hónap alatt sem-nem akartam, nem kívántam, szakítottam

2015. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változó, de legfeljebb néhány hetet vártam mindig. A jelenlegi párommal még annyit se, már az első randin lefeküdtünk. Nem ez számít, tényleg :) Akkor tedd meg, ha kívánod.
2015. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!