Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ugy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ugy érzem megutáltam, és azt akarom h rossz legyen neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki hónapokkal ezelőtt fel akart szedni, mire belementem volna és mundenkinek áradoztam róla stb rástartolt másra engem meg elkezdett levegőnek nézni. Sok nőre a környezetemben tapadt kb már mindre akik közös ismerőseim. Most udvarol egy csajnak. Engem meg ugy állít be ő is meg minden közös ismerős h belezùgtam holott azon kívül h jó faszinak tartom egyáltalán nem vagyok szerelmes. Viszont bánt h megalázott, mire kinyilvánítottam h tetszik ő le se....nagyon gonosz lennék h meg akarom mutatni neki h jobb vagyok mint akibek most udvarol? Más is volt ilyen helyzetbe?
2015. márc. 7. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal pont azt bizonyítanád, hogy szereted és nem pedig az ellenkezőjét.
2015. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én levegőnek nézném. ha szoktatok egy helyen lenni,akkor a helyedbe foglalkoznék a barátaimmal, jól érezném magam,és felé se pillantanék.

úgyis fel tűnik neki,h le se sz.od már.


a közöny néha durvábbat üt,mint bármilyen kis pitiáner bosszúállás. vagy ez a "majd én megmutatom".

2015. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen tök szimpatikus volt na meg tetszett ezt megtudta erre le se köpött....most ha azt hitte belezùgtam (ami kizárt mert nem is ismerem igazán ahhoz ő tùl zárkózott) nem értem mért lett közönyös hist elvileg arra várt h egy nő szeresse...ha meg nem hitte csak tudta h tetszik szintén nem értem h mért nem voltam jó még arra sem hisz másrészt sokak szerint csak azért kell neki nő...áh nem szeretem de bánt h még engem járatott le....
2015. márc. 7. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom h a közöny bántó hisz ő is ilyen....lehet tényleg az a legjobb megoldás.
2015. márc. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!