Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Főleg a lányokat...el nem tudom képzelni, mi aranyos lehet egy kislányban. Rengeteg kisgyerek rokonom van, szakmámból adódóan pedig rajtuk kívül is sok kisgyereket ismerek (óvónő, de már nem sokáig, rájöttem, hogy nem bírom a kölyköket), de egyik lány sem aranyos, sőt kifejezetten utálom őket...igen a rokonaimat is. Tudálékosak, hisztisek, önzőek, akaratosak, és rengeteg rejtett szexuális tartalmat visznek a játékaikba, rajzaikba.

De ránézésre sem volt még olyan lány gyerek, akir azt tudtam volna mondani, hogy nekem az aranyos. A fiúk nekem sokkal aranyosabbak. Nem is akarok amúgy gyereket, mert egyszerűen nincsenek bennem anyai ösztönök. Lányok, nők, van még így valaki rajtam kívül?

25/l



2015. márc. 7. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Habar nem lany vagyok de a lany kisgyerekeket en sem szeretem hisztisek es akaratosak a fiu gyerekek valahogy rendesebbek
2015. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiú gyerekek meg káromkodnak, verekednek, stb.
2015. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdés miért ebbe a kategóriába írtad.. najó azthiszem értem mit szeretnél. dugunk? 26/f
2015. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 a 2 ellen, nálam nyertek a fiúk...
2015. márc. 7. 18:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert valahol azért van köze ehhez a kategóriához.
2015. márc. 7. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem igazán szeretem a gyerekeket. Egyelőre nem is tudom elképzelni magam anyaként,nem vágyom erre. Eddig mikor ezt elmondtam valakinek akkor csodálkoztak és azt mondják hogy fiatal vagyok még, de ha lesz férjem akkor úgyis változni fog a véleményem. Hát lehet hogy máshogy fogok majd gondolkodni. Nem nagyon foglalkoztat a téma még. :)

20/L

2015. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy valaki tudja utálni őket, még nem jött az ideje, de tudom nagyon fogok örülni ha lesznek, hisztikkel együtt :)


Kislányt szeretnék, de fiú se baj

25F

2015. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én utálom a gyerekeket

párom szerencsére nem szeretne tőlem

se a fiúkat, se a lányokat nem szeretem, nem számít milyen

van egy sokkal fiatalabb húgom, őt se bírom, szerencsére nem édestestvérem

24L

2015. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!