Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még anyáskodó, gondosk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még anyáskodó, gondoskodó lány, aki szereti a gyerekeket is?

Figyelt kérdés
Csakis olyan lány mellett tudnám elképzelni magam, aki kedves, szeretetteljes, szereti a gyerekeket és szeretne ő is családot. Sok ilyen lány van? Úgy érzem, hogy egyre kevesebb.

2012. júl. 31. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz
2012. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Tegnap került ki facebookra ez az idézet az egyik karrierista p1csa ismerőstől :

“Some women choose to follow men, and some women choose to follow their dreams. If you're wondering which way to go, remember that your career will never wake up and tell you that it doesn't love you anymore.”


Ilyenek. :)

2012. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

én ugyan 15 éves vagyok de már többször álmodtam arról, hogy terhes vagyok, gyerekem van. És én imádom a kölköket! Gyereket csak a tanulmányaim miatt nem akarok még. Anyukám mondta is, hogy mindenképpen valami gyermekekkel foglalkozó szakmát válasszak.

Szerintem amúgy minden nő/lány szereti a prücsköket mivel ez biológiailag belénk (mármint nőcikbe) van kódolva. Csak van aki ezt elfojta mert így menőnek tartja magát meg persze lehet, hogy még nem kezdett el teljesen "működni". Van akiben már fiatalon fölcsapnak az anyai ösztönök és van akiben csak később.

2012. aug. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehetnél kicsit idősebb... :D
2012. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Imádom a páromat, és gondoskodó is vagyok, és mindent megteszek neki/érte, de a gyerekeket utálom, idegesítenek. Nyilván elfelejtettem sorbaállni az anyai ösztönök asztalnál...


Ettől függetlenül mindenki azt mondja, h majd idővel kijönnek azok az ösztönök...

23

2012. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vannak még ilyen lányok. Csak max nem találtad még meg őket. Én 16 vagyok és már most tudom, hogy szeretnék majd családot, gyerekeket, kutyát :)
2012. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Èn nagyon szeretek sütni,főzni,mosni,takaritani,gondoskodni,szeretem a gyerekeket,én is nagyon szeretnék,csak sajnos a párom "nem veszi észre".21L
2012. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Az "anyáskodó" számomra kissé pejoratívnak hat, (szóval remélem az épp nem igaz rám), de egyébként szerintem én ilyesmi (IS) vagyok/lennék. Abba a sztereotípiába azonban, ami a fenti leírás alapján eszébe jut valakinek, nem illenék bele. Egészen pontosan - reményeim szerint mindenképpen - semmilyenbe sem.

24/L

2012. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
75%

Nekem egy boldog párkapcsolat a célom, nem a család. Attól függ mennyire szeretnék gyereket, hogy kitől lenne. Csak remélni merem, hogy nem a férfi felett kellene anyáskodni... :/


21/N

2012. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Valóban egyre kevesebb a tipikusan anya jellegű nő, sokkal fontosabbá vált a karrierépítés, pénzkeresés: ezt is meg lehet sajnos érteni.


Én egészen 22 éves koromig egyáltalán nem akartam gyereket, akkor viszont valami kattant, és azóta csak ekörül forognak a gondolataim. Hozzáteszem, valószínűleg azért, mert egyrészt otthonról is végezhető munkám van, másrészt az az álommeló, amire egész életemben vágytam: szerintem ezért nem annyira motivál a karrierépítés, és inkább arra koncentrálok, ami még hiányzik.


Mert nekem a teljes élethez hozzátartozik a család, a gyerek. De tudom, hogy ezzel nagyon sokan másképp vannak, ezt tiszteletben tartom.


24/N

2012. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!