Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem nem szereti a gyerekeket, ez változhat még?

Figyelt kérdés

Mikor a nővére terhes volt és mondta, hogy fogja meg a hasát, hogy rúg a baba, akkor mindig fejeket vágott, 1 ujjal nyúlt hozzá. Aztán megszületett a kisfiú, a vőlegényem lett a keresztapja, de olyan érzéketlenül viselkedik vele, mármint valamilyen szinten szereti, de nem akarja megfogni, nem szívesen nyúl hozzá, ha látja a pelenkacserét pl. akkor mondja, hogy jézusom, és elvonul. De nem csak a keresztfiával ilyen, hanem úgy általában a gyerekekkel, gyakran megjegyzéseket tesz rájuk, hogy milyen idegesítőek, ha egy gyerek kedvesen közelít hozzá, akkor elkezd duzzogni, viszolyog. A szomszédunkban élő gyerekekkel és anyjukkal is állandó csatát vív a zajongás miatt, legutóbb alsógatyában (!) rohant ki kiabálni a gyerekkel, hogy ne sikongasson a folyosón, mert megőrül.

Szerintetek így nem is fogja szeretni a gyerekünket, ha lesz egyszer? Még nem akarunk, de mondta, hogy nem bánja, ha egyszer lesz majd, viszont ha nem szereti őket, akkor elképzelhető, hogy majd a miénk is idegesíteni fogja.

24/L


2011. dec. 31. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog megváltozni e téren. Nekem kb ugyanolyan tünetem vannak, mint a vőlegényednek, csak én lány vagyok. És biztos hogy én e téren nem fogok megváltozni. Szerintem a vőlegényed sem. Ne erőltesd a babát, ha nem ragaszkodsz hozzá, mert tönkreteheti a kapcsolatotokat.
2011. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nefélj, ha lesz saját másmilyen lesz.
2011. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha gyereket akarsz, akkor szakíts vele.
2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés. Érdekes, hogy élből nem utasítja el a saját gyerek gondolatát, de ezek után ki tudja, hogy őszinte volt-e. Ez leginkább szerintem csak akkor fog kiderülni, ha meglesz a gyerek, de nem sok jót remélnék tőle.
2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy a saját gyerekeivel más lesz, meg gondolom még fiatal, és még változhat a felfogása, de ez lutri, és a leírásod alapján belőle lesz az olyan apuka aki semmiben nem segít a párjának, és nemcsak hogy nem veszi ki a részét a gyerek körüli teendőkből, még a gyereksírás is idegesíteni fogja..nem ritka jelenség, elég néha benézni ebbe a kategóriába.


Abszolút kétesélyes...

2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha lecseréled !!
2011. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz sajátja megváltozik
2011. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem értem, hogy miért került át a kérdésem ebbe a kategóriába, mikor ez teljesen a családiba való szerintem, elvégre a családalapításhoz is köze van:/
2011. dec. 31. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a kategóriával, hogy zömében 13-15 évesek osztogatják a jótanácsaikat. Azt hittem először, hogy a gyereknevelés kategóriába került, de úgy látszik, a modik ma korán kezdték a bulizást és már most részegek :D
2011. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Más gyerekeit majdnem mindenki idegesítőnek találja. Nagymamám nagyon rühelli őket, de apukámat és minket imádott :)

Nem ugyanaz a saját és az idegen.

2011. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!