Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az üzenetről?

Figyelt kérdés

Tegnap kitettem egy kérdést a Szürke ötvenről és írtam kommentben hogy ez nem szeretet amit a nővel tettek a filmben.


Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A szürke 50-ről vélemény? Mi nem tetszik nektek benne?

"Ez nem szeretet."

Az üzenet témája: ostoba

Az üzenet szövege: Ostoba vagy. Fogalmad sincs az ilyen kapcsolatról, és arról, hogy ez miről szól. Aki a filmet csinálta annak sem volt, és a könyv írója se művelhette ezt magas szinten....

Ahogy az írást sem....


Ha komolyabban érdekel a dolog, írd meg hámy éves vagy, mi a neved, hol laksz, és mi izgatott fel a könyvben.... DE ŐSZINTÉN!


Várom válaszod.

Gábor úr



2015. márc. 7. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a film egy baromság önmagában
2015. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az komoly magan nyomozot ne vegyunk fel?
2015. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fura emberek vannak itt.
2015. márc. 7. 18:29
 4/6 Rsag ***** válasza:
Névtelenül és arctalanul igen nagy mindenkinek az arca
2015. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az üzenet küldőnek tetszett ahogy bánnak azzal a nővel? :////
2015. márc. 7. 18:37
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Mindig mondtam,hogy itt tényleg a defekt krémje van.
2015. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!