Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Az aki szép, az reggel is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az aki szép, az reggel is szép. " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy sminkelt lány/nő egy adott helyzetben vonzó tud lenni.

De egy sminkelt nőnél nem fog meg soha az a kellemes érzés, ami rengeteg természetes szépségnél, mikor az arcára nézek. Olyan gyönyörű tud lenni egy lány smink/körömlakk/műköröm/festett haj/plasztika stb. nélkül! Akkor miért kell ezeket használni?



2015. márc. 2. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Reggel már nem érződik a pia megszépítő hatása. Szóval ha reggel is úgy gondolod, hogy jó döntés volt a lány, akkor biztos szép.
2015. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Sokkal szebbek a smink nélküli lányok! :)
2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A média ezt tömi mindenki fejébe, a húgom is sminkelni akarja magát már pedig csak hatodikos :/
2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sokkal jobban érzem magam kisminkelve,műkörömmel,festett hajjal,...mint amúgy hiába monták hogy szebb vagyok ezek nélkül akkor nem éreztem magam szépnek/jól,feszült voltam
2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaz ez a mondás.


Egyébként azért is fontos ezt megjegyezni, mert a lányok/nők 90%-a csak sminkkel és egyéb optikai tuninggal képesek csak elfogadhatóan kinézni. A maradék viszont smink nélkül is elbűvölő.

2015. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És mi van azokkal a lányokkal, akik nem szépek?


Egyébként szerintem nincs az a szép nő, akin ne dobna egy jó smink. Hiszen még jobban kiemeli azt, ami szép. Én nem szoktam sminkelni, és a párom mindig azt mondja, hogy nagyon szép vagyok. De azért amikor először meglátott egy igazán jó sminkben, a szava is elállt :D

2015. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is simnk nélkül voltam a barátommal, egyszer meglátott egy szexi füstös sminkben, na igen, ő sem tudott megszólalni, a szemembe nézni, még el is pirult :D

mint a kapcsolatunk elején :)

2015. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mondás szerintem is igaz :) sok osztálytársnőmre kíváncsi lennék,mert hát eléggé extrémen tudnak sminkelni :'D

13 éves vagyok,nyolcadikos :D

Egzotikumnak mondom magamat a barátnőmmel,mert mi nem sminkeljük magunkat (legfeljebb korrektorozni szoktunk ha van egy kicsit feltűnőbb heg,pattanás stb.)

A műkörmöt én undorítónak találom a plasztikával együtt,a hajfestéssel nincsen bajom (kivéve ha valakinek undorító lenövése van...boááá),a körömlakk meg :D imádom *-*

2015. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
túl van ez a téma lihegve... aki szép az mindenhogy szép, de egy kis smink sokat tud dobni rajta.
2015. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!