Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikusok miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok miért akarnak TÖBBNYIRE pasinak kinézni?

Figyelt kérdés
Így könnyebb felszedni bárkit is vagy mi? Nem az a lényege a dolognak, hogy a nők nővel akarnak lenni? Azaz nőnek nézzen ki az illető akivel össze szeretnének jönni nem?

2015. márc. 8. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Ezt én sem értem, szerintem csak a pénisszel van bajuk:D
2015. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 CptTomato ***** válasza:
6%
Nem, a legtöbb leszbinek csak az eszével van baj... tisztelet a kivételnek.
2015. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Valami olyasmi lehet, hogy"ilyen külsővel egy pasinak se kellek, na majd csajoknak talán" vagy hasonló.
2015. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező! A legtöbb leszbikus nem fiús, hanem inkább a fiús és a nőies között helyezkedik el, tehát ún. uniszex leszbikus, és ők többnyire egymáshoz vonzódnak. Egy fiús nőről előbb feltételezed, hogy a saját nemét szereti, ezért tűnhet úgy, hogy legtöbb leszbikus nő fiús, de ez nem így van!


egy 27 éves ,nőies leszbikus nő

2015. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó

Ebben teljes mértékben egyet értek veled, viszont azt te sem tagadhatod hogy előbb tűnik melegnek Lakatos Márk (bocs de ő szerintem inkább b*zi), mint Neil Patrick Harris.

2015. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


4-es: Remélem igazad van! :D

2015. márc. 8. 10:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös! Lakatos Márkról előbb feltételezzük, hogy meleg, mint Neil Patrick Harrisről ,ez tény.:) Vannak azonban férfiak, akik melegnek tűnnek, de mégsem azok, vagy, hogy a saját példámat hozzam fel, én teljesen heterónak nézek ki, mégis inkább nőkhöz vonzódom. (Igaz, nagyon ritkán előfordul ,hogy megtetszik egy férfi, de ez 10 esetből egyszer fordul elő velem.)Lényeg a lényeg, az emberek megjelenése szerencsére nagyon sokszínű,(és ez nem kötődik a szexuális irányultsághoz!) és pont ezért izgalmas:) A 4-es válaszoló vagyok.


U.i: Kedves Kérdező, örülök, ha segített a válaszom! :)

2015. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen akkor te biszex vagy nem?:)
2015. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolso! Igen ,talan enyhen biszex vagyok,de mivel nok jobban vonzanak ,igy tobbnyire inkabb leszbikusnak tartom magam. Az elet azonban hosszu ,ezet megeshet ,hogy megis ferfi lesz a parom :) Nem "divatbol" vonzodom nokhoz,es nem is hiszek a "divatleszbikussagban",mert miert akarna valaki csak mebozesbol egy olyan kozossegbe tartozni,amit az emberek tobbsege lenez? Bocsanat az OFF-ert!
2015. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mebozes=menozes . Bocsi,telorol nehez irni :)
2015. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!