Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikusok miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok miért akarnak TÖBBNYIRE pasinak kinézni?

Figyelt kérdés
Így könnyebb felszedni bárkit is vagy mi? Nem az a lényege a dolognak, hogy a nők nővel akarnak lenni? Azaz nőnek nézzen ki az illető akivel össze szeretnének jönni nem?

2015. márc. 8. 10:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Semmi baj, meg tudtam érteni a szöveget.

Nem is gondoltam hogy divat leszbikus lennél csak írtad hogy esetenként egy-egy férfi is bejön.

Még ilyenről nem is hallottam hogy valaki divatból lesz meleg/leszbikus. Biztos előfordulhat, de nekem ez most új volt.

Amúgy mióta tudod ezt?

2015. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted?
2015. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy klasszikus TÉVHITEK sokaságának.


"A meleg pasik csajok akarnak lenni. / A meleg csajok pasik akarnak lenni." - :) Hát persze, ahogy azt Móriczka elképzeli! Jó lenne néhány apa fogalmat tisztázni!


A SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG egy nemi vonzalom. Ez azt jelenti, hogy kihez vonzódsz, nem az, hogy te minek érzed magad.

Miközben a NEMI IDENTITÁS abból áll, hogy miként látod magad a nemiség széles skáláján, illetve, miként fejezed ki magad. Ahogy a heteróknál, ez ugyan úgy a homóknál is megtalálható.

A két fogalom nem ugyan az.

Vannak pasisabb meleg pasik és vannak nőiesebb meleg pasik.

Vannak nőiesebb meleg csajok és vannak pasisabb meleg csajok.

Az, hogy valaki meleg, az nem befolyásolja a személy nemi identitását.


Az, hogy milyen frizurád van, miként öltözködsz, milyen a járásod, milyen hangsúllyal beszélsz, milyen nemű barátid vannak, ennek mind semmi köze ahhoz, hogy milyen nemhez vonzódsz inkább.

2015. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom hogy vagy vele kérdező...de én még a heteró lányoknál is nőiesebb vagyok, ahogy azt észrevettem.


19l

2015. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is abszolút nőies leszbi vagyok...több magassarkúm van mint lapostalpúm típus :D


21/l

2015. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!