Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szexkapcsolatot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szexkapcsolatot, de hogy lehet ilyen kialakítani, kivel? Akinek volt/van ilyen hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Ti kivel vagytok/voltatok szexkapcsolatban, honnan tudtátok hogy kinél érdemes bepróbálkozni?

2015. márc. 8. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2015. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:

Valahogy megismerkedsz valakivel beszélgettek és innen két féle módon lehet szexkapcsolat:

I. Szóba kerül az erotika így ez is és megtörténik

II. Egymásba szerettek az egyik fél nem enged viszont késöbb meggondolja magát de addigra a másiknak késő viszont szexelni mindenki szeret így megállapodtok szexkapcsolatban


+1 : megismekedsz valakivel az ágyában

2015. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg rosszlanyokon is probalkozhatsz
2015. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rékcsi ***** válasza:
Nemed? Korod?
2015. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 CptTomato ***** válasza:
Ffi 27
2015. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
22F
2015. márc. 8. 10:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne úgy indulj neki, hogy te most szexkapcsolatot akarsz. Párt keress, aztán menet közben úgyis kiderül, ha a a potenciális jelölt nem jó semmi másra, csak szexre.
2015. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok és nálam próbálkozott be egy 28 éves nő. nagyon jó volt vele.
2015. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szopcsecs válasza:

a 7-es jól mondja.. én az ex nőmmel jártam össze 4 hónapig kb. miutan szakítottunk,egymásba botlottunk a vonaton,jót dumáltunk,röhögtünk stb.. mivel masszőr a csaj, felajánlotta,h megmasziroz valamikor. akk már tudtam,h miért hívott :D

de egy ilyen kapcsolatnak is vannak hátul ütői..

2015. márc. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Menj el bulizni egy haverral, szedj fel egy csajt, vidd haza... Vagy elkéred a számát, vagy nem. Ha megadja jöhet jövőhéten is :D kész is a szexkapcsolat.
2015. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!