Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illúzió csupán vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illúzió csupán vagy tényleg tetszem neki? L

Figyelt kérdés

Tegnap talalkoztam este egy regdezvényen, ahol... (Ezt privátban írom csak,le). Utana engem különösen észrevett, külön elkérte az elérhetőségeimet, külön megkérdezte h kérek-e még sört, mikor elfogyott, tehát éreztem, hogy bejövök neki. Hívott minket bulizni, ám a többiek nem mentek, tehát én se. Hazaértem, tényleg bejelölt, rám is írt, és kicsit beszelgettunk, elhívott talira.


Viszont ez a fiú egy álom. Szőke és kék szemű.

Én meg átlagos vagyok, smink nelkul talán észre se vett volna. Mert hétköznapokon nagyon átlagos vagyok... Ugy erzem, nem lenne esélyem nála es ez az egesz egy illúzió.

Másik ami aggasztó, az a korkülönbség, ugyanis ő 25, én meg csak 17.


Mit gondoltok? Lehet belole valami vagy ez csak a tegnapi hangulat heve miatt kialakult flört?


2015. márc. 8. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Persze hogy lehet valami. Ha nem érzed soknak a korkülönbséget, akkor adj neki jeleket, hogy benne lennél :)

De szerintem egy ilyen srác főleg csak az egyéjszakás kalandokat keresi


24/F/190cm/95kg/19cm

2015. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CptTomato ***** válasza:

Szex az lehet... de ha egy 25 éves srác "komolyan" gondolja egy 17 évessel akkor nagy bajok vannak vele.

Már bocsi nem akarom itt a 17 éveseket rossz színben feltüntetni de ez túl nagy korkülönbség nagyon más az élethelyzetetek.

2015. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően ahol voltunk, nem egy olyan menő hely. Fogyatékos helyzetűeknek volt egy buli tartva... Aztan utana mentek (mentunk) volna afterozni.
2015. márc. 8. 10:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet. Igen, kicsit nagy a korkülönbség. :/


Mondjuk én azzal a korosztállyal sokkal inkabb elvagyok. Osztálytársaim nagy része irritál is, egyszeruen csak visonganak es billegtetik a fenekuket a fiúk elott. Én sokkal visszahuzódobb vagyok.

2015. márc. 8. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hívott minket bulizni, ám a többiek nem mentek, tehát én se."


Sok eszed van. Italra van eszed meghívatni magad, hadd ugráljon/fizessen a paraszt, de amikor már neked kéne erőfeszítést tenni, teszel rá nagy ívben.


Ha szerencséd van, vagy csak megfektetni akar (és ezért nem érdekli), vagy neki sincs sok esze (és majd mindenre meghív/körülugrál téged)

2015. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CptTomato ***** válasza:
Nézd itt nem a számszerű korkülönbségről van szó... ami szintén sok.... hanem hogy mekkora különbség van köztetek lelkileg és mentálisan, pl ha egy 5 év múlva te 22 leszel ő meg 30 már sokkal kevésbé lesz/lenne ez gond,főleg hogy addigra már talán csak a kevesebb tapasztalat lesz köztetek a különbség.
2015. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaaa a sört ők hozták és egy kis műanyagpohárba öntöttek és nem csak nekem, többieknek is. Csak tőlem kérdezte meg utólag, hogy kérek-e még. De maga az a pasi csoport hívott meg minket, többünket is.



Alapvetően nagyon jól kijövünk, komoly dolgokról is tudunk beszélgetni. :)

2015. márc. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!