Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tudom, hogy össze akart velem jönni egy fiú, tetszem is neki, és még most is szeret, de mire eljutnánk odáig, hogy kapcsolat legyen, addigra mindig eltávolodik, meg kerül?

Figyelt kérdés
Pedig neki sincs más, tudja, hogy én is szeretem ( bár sokáig kérettem magam), mégsem akar kapcsolatot, meg már nem is beszélünk, csak ha összefutunk valahol.És mindezt már másodjára csinálja ( régebben is volt már, hogy majdnem összejöttünk). :/
2015. márc. 7. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt így kérdezd meg tőle
2015. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de nem reagál az üzeneteimre, úgyhogy már nem is írok neki azóta. Próbáltam személyesen is megkérdezni tőle, hogy akkor most mi is van köztünk, de nem mond semmit.
2015. márc. 7. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor nincs is semmi
2015. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy csináld azt hogy mond meg neki hogy ennyi volt nem kell neked,s meglátod a reakcióját. Ha semmibe veszi akkor hagyd a fénébe ha meg megvan szeppenve és érzed hogy nem mindegy neki akkor próbálkozz tovább! :D
2015. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!