Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó, vagy rossz e az, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, vagy rossz e az, ha a fiú nagyon kedves, illemtudó mindenkivel szemben, és már 20on felül is olyan gyermeteg lelke van még?

Figyelt kérdés
Kinézetre teljesen átlagos fiatalember vagyok. A különbség talán csak az hogy sokkal sokkal többet mosolygok és nevetek, mint a legtöbb ember. Vidám természettel, és úgy érzem, hogy páratlan illemtudással áldott meg a sors. Sokat mosolygok akár idegen emberekre is, de néha olyan furcsán jön le nekik. Pedig abszolút nem vagyok bolond, egyszerűen csak boldog természet vagyok. Mégis már lassan egy éve nincs barátnőm, és néha ezt igazságtalannak érzem. Képtelen lennék most itt eljátszani a keménykedőt, vagy a nagypofájút, csakmert sok csajszinak az jön be. Az ilyen vidám-lelkű csókák már nem is jók senkinek?
2010. febr. 14. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy manapság más kell a nőknek,ez van rossz korba születtünk bele.
2010. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A nőknek az jön be ha verik őket és lenézik,durvák velük.Itt tartunk...
2010. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A hasonló lányok is alig "kelendőek". :(
2010. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
így van a többi csak színjátszás,vagy valakinél elromlott a gép,de az olyan ritkaság számba megy manapság.
2010. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hmm, érdekes. De azért lányok is írhatnának már valamit.
2010. febr. 14. 21:15
 6/15 anonim válasza:
nekem pl tökre bejönnek az ilyen mosolygós fiúk mindig felvidítanak ami tök jó biztos csak rossz helyen keresel =) hány éves vagy??
2010. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2010. febr. 14. 21:19
 8/15 anonim ***** válasza:

Plusz, ha közvetlen környezetedben nem futsz bele megfelelő alanyba, társkeresőkön is érdemes nézelődni. Itt van pl. ez:


[link]


Csak mielőtt belevágsz, olvasd el ezt is, hogy ne kövesd el a klasszikus hibákat:


[link]

2010. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok,a kérdezőt nem tudom:)
2010. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból tudom, h az illemtudás senkinek nem jön be, én is illemtudó vagyok, és ezért loosernek tartanak, lehetnék bunkó, de minek?!
2010. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!