Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Lehet, hogy csak én fújom fel ezt a dolgot, egy kívülálló nevetni fog rajta, de kérlek az ilyen válaszokat mellőzzétek. Nekem ez fontos.

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban,akibe elég régóta szerelmes vagyok,és tényleg nem tudom eldönteni,hogy ő mit érez irántam. Volt egy eset,amit tényleg nem tudok hova tenni. Új ültetés volt,és egy másik fiú,és egy lány mellé kerültem. A lányt én se és a másik fiú se bírjuk,ő se minket,megbeszéltük vele,hogy elül,mi meg ketten ülünk majd. Na hát,a fiú aki tetszik,szól a lánynak,hogy nem ott ül,(alapjában véve,nem árulkodós típus,inkább ilyen "mindenbe beleszólok" fajta) és üljön vissza mert osztályfőnökit kaphat. A másik fiú mérges volt rá,és össze is vesztek. Azon volt a hangsúly,hogy a fiú aki mellé kerültem azt hiszem szerelmes belém,és ezért volt mérges arra,aki nekem tetszik. HU...elég nehezen megy a fogalmazás,remélem sikerült megértetnem a "problémám". Kérdésem a kövezkező: Azért mondta,hogy üljön vissza,mert féltékeny volt,hogy a másik srác mellett ülök?

Ha nem ez a véleményetek,kérlek,mondjátok el. (Ha lehet kúltúrált keretek között,hiszen mint már mondtam,elég kis probléma,lehet már csak beképzelem ezeket a dolgokat,de ezt az egy magyarázatot találtam a viselkedésére. Napok óta ezen gondolkozok. Lehet gáz,vagy nem tudom...de kíváncsi vagyok mi a véleményetek.) Előre is köszönöm a válaszotokat. Ô



2015. márc. 8. 19:15
 1/8 RRR ***** válasza:
elvesztettem a fonalat...bocs
2015. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D :D

Semmi baj...nagyon nehezen tudtam megfogalmazni,és ez se lett valami érthető ezek szerint...

2015. márc. 8. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit túl bonyolítod ezt a dolgot, inkább hagyd és ne agyalj ezen, majd úgy is alakul vagy megoldódik lehet magától is.


N

2015. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen,sokan mondták már,hogy túl sokat agyalok a dolgokon,dehát én ilyen vagyok..:/
2015. márc. 8. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom annyira furcsának a gondolat meneted. Sajnos nem elég jelentéktelen az amit az a fiú mond, de remélhetőleg mindenképpen nagyobb élmény az osztálytermen kívül lenni.
2015. márc. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 mármint mire gondolsz.? Mi nem jelentéktelen?
2015. márc. 9. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az amit mond, az hogy beleszól dolgokba és az a baj vele, hogy titeket érdekel is. A tisztelet is szép szó, de meg kéne tanulni, hogy mikor érdemes annak jelentőséget is adni és hogyan érdemes azzal ellentétesen viselkedni.
2015. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért küldte vissza, mert tudja, hogy mi a rangidős(itt:tanár) utasítás, és ahhoz tartja magát, valamit társaival is betartatja. Ebből vond le a következtetéseket.
2015. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!