Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vagyok _férfi_ a nők szerint, ha pénzes vagyok? Miért jönnek mindig a fontos az egzisztencia dumával?

Figyelt kérdés
Miért csak az a férfi aki vagyonosabb? Miért jönnek mindig az emberek az undorító "a nők gondolnak a születendő gyermekeik jövőjére ezért tudatosabban választanak" dumákkal, mikor a sok kis pénzéhes csitri nem is szül gyereket leginkább soha?
2015. márc. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
fogadjunk csóró vagy..
2015. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
72%
Mert a nagy részük számító r*bi és bele akarja tenni a seggét a jóba...
2015. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 A kérdező kommentje:

Igen, viszonylag csóró vagyok. Magamat viszont tisztességesen el tudom tartani De ami a legfontosabb, én jól érzem magam így. Miért röhögnek ki hogy pl albérletben élek, nincs szép lakásom meg autóm se?


Miért az a férfi aki kicsapja a sok pénzt az asztalra?

2015. márc. 6. 10:40
 4/87 anonim ***** válasza:
0%

Evolúció,ösztön.

Ennyi.Vagy megszoksz vagy megszöksz.

2015. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
47%

1. Ne általánosíts, valószínűleg te is az ilyen lányokat keresed, akiknek ez kell


2. Ezen nagyon kiakadtok, ha egy lánynak ez kell, de ha egy srácnak csak a test számít, meg a külső, az már mindjárt elfogadható. Ne legyetek már ilyen álszentek.

2015. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 Noydra ***** válasza:
60%

Pákapcsolat terén 2 főbb fajtája van a nőknek.

Az egyik az pénzre megy, a másik normálisan az érzelmekre.

Sajnos utóbbiból van kevesebb.

Ez van.

2015. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

"1. Ne általánosíts, valószínűleg te is az ilyen lányokat keresed, akiknek ez kell


2. Ezen nagyon kiakadtok, ha egy lánynak ez kell, de ha egy srácnak csak a test számít, meg a külső, az már mindjárt elfogadható. Ne legyetek már ilyen álszentek."


Nem elfogadható. Én se vagyok ilyen. Egyáltalán nem csak a test számít, nem egy élő babát keresek, hanem egy embert.


Engem az bosszant hogy ez teljesen a szőnyeg alá van spereve és valami normális dolognak van beállítva hogy a npk 95 %a nem hivatalos aranyásó.


Mióta dolgozom és úgymond melósként ismerkedek, általában mindig akkor meszelnek el a nők mikor közlöm hogy segédmunkás vagyok és igen, jól érzem magam így.


Persze a sok kis csitrinek ez nem megfelelő, mert én nem tudom őket elvinni nyaralni, nincs Párizs...meg nem Lexusba ülhetnek be.

2015. márc. 6. 10:47
 8/87 anonim ***** válasza:
Nálam az a férfi, akinek a szava igaz. És szép. Találtam is igazi férfit. Régóta együtt vagyunk, de nem hallottam tőle 1 csúnya szót sem. Értelmes, megértő és kedves. Szegények vagyunk, sajnos. De szerintem ezekkel az ismertetett faktorokkal nem vagyok egyedül. Találd meg te is, aki Téged szeret.
2015. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy egy lány csak a pénzedért szeressen. Ha szegény vagy, akkor ilyen lányokkal ne foglalkozz.
2015. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:

A legszánalmasabb viszont az hogy egybemossák a melós létet azzal hogy aki melós az bizony nem gondol a jövőjére. Ez a legordasabb duma talán mind közül. Hogy aki csóró az nem gondol a jövőre.


A slusszpoén pedig az hogy általában a full csóró lányok a legnagyobb aranyásók. Harapnak a pénzre mindenféle értelemben, a munkás fiúkat meg ugye visszautasítják...a duma megvan...nem intelligens..nem tudnánk beszélgetni...meg a többi..


a lényeg meg elsikkad..nem csapdosta ki a sok pénzt az asztalra!

2015. márc. 6. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!