Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak párt?

Figyelt kérdés
Szeretném valakivel megosztani az életem, olyannal, akire lehet számítani, illik hozzám. Mit tegyek érte?
2015. márc. 8. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én interneten találkoztam a férjemmel, tíz éve vagyunk együtt. Ismerőseim általában a baráti körön keresztül találtak párt, de olyan barátnőm is van, aki egy salsatanfolyamon ismerte meg a férjét. :) Ő és a férje is egyedülállóként jelentkeztek a tanfolyamra, így belegondolva tökéletes ismerkedési lehetőség. :)
2015. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en nem javaslom a netes ismerkedest, inkabb egy buliban, szorakozohelyen, kavezoban, konyvtarban, boltban, edzoteremben, nyelv - vagy tanctanfolyamon, jotekonysagi akcion, stb. helyeken erdemes probalkozni, legalabbis en az elo ismerkedes hive vagyok :)

ne gorcsolj ra arra, hogy mindenkeppen part akarsz, mert az csak ront az eselyeken. legyel termeszetes, es hozd a legjobb formad kulsoleg es belsoleg is :)

hany eves vagy es mik a hobbijaid?

2015. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne.
2015. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én nem írnám le a netes ismerkedést, nem én vagyok az egyetlen, akinek bevált. Én pl. kifejezetten nem vagyok egy eljárkálós fajta, nem járok bulizni, szórakozóhelyekre, sem tanfolyamra. Ha valaki ilyen otthonülősebb fajta, annak jó megoldás a netes ismerkedés.


Egyébként nekem több találkozóm is volt netről, nem sokban különbözik az élőben ismerkedéstől. Legfeljebb annyiban, hogy nem élőben jön az első pár béna mondat. :D Az első pár levélváltást úgyis élő találkozó követi, innentől pedig már minden teljesen hagyományos módon zajlik. :) Viszont sokkal nagyobb esélyed van hasonló érdeklődésű emberekkel találkozni, mintha egy szórakozóhelyen nézelődnél, ahol ugyanúgy semmit nem tudsz ellenőrizni, igazat mond-e magáról az illető. :)

2015. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!