Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fáj betenni a tampont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj betenni a tampont?

Figyelt kérdés
Átszakíthatja a szűzhártyát? Sosem volt 'bennem' tampon és szűz vagyok.
2015. márc. 8. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire sem faj.
2015. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minit vegyél. Én is szűz voltam mikor elkezdtem használni de sokkal jobb, hidd el. Mondjuk nekem vészhelyzet miatt kellett és nem is minit adtak, kellemetlen volt, de kb egy nap után észre sem vettem hogy bent van.
2015. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nagyon.


F

2015. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az jó, ha el tudsz lazulni, persze nem vészes, de ha rágörcsölsz kellemetlen lehet. Ezért használj minit.
2015. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire sem fáj. A szűzhártyán eleve van lyuk, és ez képes tágulni. Ülj a wc-re és úgy helyezd fel, az a legjobb pozíció hozzá.
2015. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a füledbe teszed, eléggé.
2015. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fáj. simán felcsúszik.
2015. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!