Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem. Mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátomba vagyok szerelmes,aki mellesleg még az osztálytársam is. Már év elején is tetszett,de tudtam hogy én úgy sem jönnék be neki,ezért összehoztam a barátnőmmel de azóta szakítottak ezért valamilyen szinten közelebb kerültünk. Nem merem elmondani neki mit érzek mert félek hogy eltávolodna,viszont az számomra már kínzás hogy arról beszél hogy mennyire bejön neki egy másik csaj. Már kezdek becsavarodni és fogalmam sincs mit tehetnék..:( tudom,házinyúlra nem lövünk,és egy barátnő exével is tilos összejönni,de nem tudok parancsolni az érzéseknek..:/
2015. márc. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
A viszonzatlan szerelem nem jó érzés.
2015. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tesóm példája..

A tesóm is a legjobb csaj haverjába volt szerelmes, szerelmet is vallott neki, virágokkal halmozta el stb.. Egy szép napon a tesóm bemutatta neki a legjobb haverját, és összejöttek. Ezt megelőzően a csaj és a tesóm legjobb barátja smároltak, 4 napja se ismerték egymást, és a csaj mondta a smárolás után hogy mennyire benedvesedett meg stb..

Amikor ezek összejöttek ezután pár nappal hagyta magát megujjazni, 2 hét múlva le is feküdtek. Mindegy, ez az ő dolguk, ha nekik jó, legyen.:D

A lényeg, hogy a barátságotok tönkre fog menni, mindkettő féllel de csak ha olyan a helyzet. A tesóm is osztálytársa a csajnak, és ráadásul padtársak is, és ami még nehezíti hogy évekig egynást nézik még, és nem is tudnak úgy egymással beszélni mert mindig felkerül ez a szerelmi háromszög téma..

2015. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!