Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki úgymond "beleszeret"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki úgymond "beleszeret" egy hírességbe, az mennyi idő után múlik el?

Figyelt kérdés
Nálam kicsivel több, mint 2 hónapja kezdődött, és azóta nem akar csillapodno a dolog. Jelenleg csak ez a banda van a fejemben, csak a tagokra tudok gondolni, és a hétköznapi fiúkon átnézek. Tudom, hogy csillapodni fognak az ábrándjaim, de mikor? Látom, hogy a régebbi rajongók ismerkednek is, én még abban a fázisban vagyok, amikor még nem tudom túltenni magam azon, hogy sosem lesznek az enyémek. :D
2015. márc. 8. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam kb. egy félórát szokott tartani az ilyen szerelem, amíg az adott híresség képe előtt ülve fényezem a gyíkot. Utána azonnal elmúlik.
2015. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1 éve tart, senkinek nem beszélek róla, de minden nap kukkolom a twitterét, hátha rak fel valamit. Kezdem magas kínosan érezni... 19/F
2015. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapja tart (3 nap híján), de Aviciit 2 évig imádtam. Belőle úgy szerettem ki, hogy jött egy igazi fiú. A többin én is úgymond "átnéztem", de ő valamiért megfogott. De szigorúan múlt időben, utálom azt a nyomorékot.
2015. márc. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fejlett érzelemvilág, látom, az van.:)
2015. márc. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Te nem a hiressegbe szerettel bele,hanem az illuzioba.
2015. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!