Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mosolyognak rám a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mosolyognak rám a nők sose az utcán akkor az annyit jelent hogy nem vagyok túl jóképű?

Figyelt kérdés
Általában azok is visszautasítanak akiknél bepróbálkozom....ez azt jelentené hogy csúnya vagyok valószínűleg?
2015. márc. 8. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
küldj magadrol egy kepet es en megmondom a frankot kerek perec!
2015. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya lehetsz, meg vagy is.
2015. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De aki átlagos, vagy jóképűbb arra szoktak mosolyogni random az utcán is? Pl a buszon? Mert rám sose szoktak...
2015. márc. 8. 23:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy éppen nem jössz be nekik. Ennyi. Azzal pedig nem kéne törődni, hogy rád mosolyognak-e az utcán vagy sem, mert az embereknek biztosan van ennél fontosabb dolgok is. Én például amúgy soha nem is szoktam idegenekre csakúgy rámosolyogjon, még akkor se ha illető "jóképű."
2015. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ötöske, de ha bepróbálkozom a lányoknál akkor is általában elhajtanak. Bár már jó ideje nem próbálkoztam, mert meguntam hogy sose tetszem senkinek. Szerintem tök igazságtalanság hogy aki kevésbé született szépnek, az ekkora hendikeppel indul.
2015. márc. 8. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos csúnya vagy.

Helyes srácokra mosolyognak és nagyon ritkán/soha nem utasítják őket vissza.

2015. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ronda vagy, mint a tök
2015. márc. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, és igen, ez annak a jele, hogy nem vagyok jóképű. Ez van. Attól még lehet nőd, csak sokkal-sokkal többet kell teperni, mint a jóképűeknek.
2015. márc. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

nem feltétlen.

amit én megfigyeltem ezzel kapcsolatban-

én elég jóvágású pasi vagyok és ha éppen mérges vagyok,vagy sietek,akkor ez lejön a testbeszéden,testtartáson és kb megfagy a levegő ahova bemegyek,az összes mosoly lehervad,szemek le lesznek sütve,még le sem mernek tegezni.

viszont ha éppen pozitív hangulatban vagyok,jókedvűen,ez ugyanúgy lejön a testbeszédből és mosoly rá a válasz.

2015. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!