Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szanalmas lennek ezert?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szanalmas lennek ezert? Hulyeseg ezt csinalni?

Figyelt kérdés

Evek ota szerelmes vagyok valakibe, aki ugy erzem erdeklodik irantam, de megse. Ha nem lat, akkor kepes honapokig meglenni ugymond nelkulem. Facebookon nem jelol be, nem ir ram, semmi.

4 evig vartam ra, es most elhataroztam, hogy inkabb egy olyannal leszek, aki nem erdekel, de nem varok ra. Mindig egyedul voltam, soha nem kaptam meg a szerelmet, mas ismeroseim tenyleg nem tul igenyesek a kulzejukkel kapcsolatban, megis van parjuk. En hiaba foglalkozok sokat kulsommel, belsommel, nem kellek annak, aki nekem kell.

A csaladom pedig ratesz egy lapattal, mert minden heten felhozzak temanak, hogy masnak van,nekem miert nincs. Majd ok szereznek nekem, ha en nem tudok.

Szanalmas vagyok, mert inkabb vagyok egy olyannal, akirol tudom, hogy soha nem tudnek beleszeretni, mint egyedul? 22L


2015. márc. 9. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad ketsegbeesi. Nyilvan az a fiu mar a veszett fejsze nyele, de attol meg nem kell lead az igenyeidet. Bizotosan te is megtalalod azt a szemelyt, aki 1-2 elfeledteti a masikat es boldog leszel mellette. A masok velemenyevel meg ne foglalkoz (kiveve az enyemmel :D), ne ok mondjak mar meg kivel legyel egyutt.

22F

2015. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De engem is nagyon bant mar. Nem vagyok bekepzelt, sokszor probalkoznak nalam, de mit csinaljak,ha nekem ez az egy kell, aki ha lat probalja elerni, hogy ot nezzem, de soha nem jon oda, hogy konkretan csak hozzam szoljon. Ha egyedul vagyok, semmit nem lep.

Bant, es szuksegem van msr valakide, aki kicsit is torodik velem.

2015. márc. 9. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:

4 éve tetszett a pasi.

3 hete a sors összehozott vele!

Szombaton pedig neki adtam.

Nem tudom mik a lehetőségeid. Végleg ne mondj le róla!

19/L

2015. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

"Facebookon nem jelol be, nem ir ram, semmi.

4 evig vartam ra,"


Ezen idő alatt pedig a kisujjad sem mozdítottad. Magadra vess. Ugyanúgy megtehetted volna mindezt magad. Nem tudok szimpatizálni veled, mert gyáva vagy és még itt szenvedsz nyilvánosan is mindezért, miközben semmi akadálya nem lett volna, hogy mindezeket megtedd, ahelyett, hogy a sült galambot vártad.


(nyugodtan lepontozhatsz!)

2015. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
100%
A fiú tud róla, hogy Te többet érzel iránta??? Mert lehet segített volna a dolgon, és nem itt sírnál világnak...
2015. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Túl sok figyelmet fordítottál olyanra, aki nem érdemli meg.

Nem vagy szánalmas, pont ezt kell tenni, amit teszel. Olyanokra kell irányítani a figyelmedet, akik kedvesek veled és értékelnek. Az természetes, hogy érzelmileg nem érintenek még meg annyira, mint a korábbi. Abba már nagyon belelovaltad magas. El kell szakadnod tőle, el kell felejtened. És erre az a legjobb megoldás, ha észreveszed, hogy rajta kívül léteznek más férfiak is. Aztán majd idővel biztosan lesz olyan, aki igazán érdekelni fog.

2015. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy tud-e rola, hogy mit erzek.


ma 09:03

Erdekes dolog, hogy leirod, hogy mit tettem, mit nem, es mit erdemlek meg ezek utan. Tudod a valodi tortenetet, hogy mi hogy tortent? Nem! Akkor mi alapan allitasz olyan dolgokat, amiket leirtal?

2015. márc. 9. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Szimplán a leírásod alapján, egyértelműen - nemde?


Sehol sem írtad, hogy próbálkoztál volna nála! Ez alapján mire következtessen a válaszoló?

2015. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert nem azon van a hangsuly, hogy mi volt azzal a pasival, hanem azon, hogy el akarom felejteni, es ezert olyannal vagyok, aki irant nem erzek.
2015. márc. 9. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a jó megoldás, ha legalább a tapasztalat szerzés miatt összejössz valakivel. Olyannal legyél együtt,akivel nem undorodsz,szóval legalább külsőre megfelel. Nembaj, ha nincs szerelem,de legyen meg a tisztelet.Kezdésnek jó így,aztán majd megtalál időközben a szerelem ne aggódj.
2015. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!