Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja szinte mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja szinte mindenki azt, hogy "szánalmas" meg "nevetséges", ha egy felnőtt férfi sír? Ennyire elkegyetlenedtünk volna?

Figyelt kérdés

Nyílván nem az olyan extrém esetere értem, mikor nekiáll az utca közepén vagy ha "kifogyott a csokis tej" az automatából - ahogy a hisztiző vagy zsaroló módon teszi.


De sok esetben nem értem a fanyalgást és a lenézést. "Miért" - teszem fel a kérdét - "Miért van ez így? Miért nézik le azokat akiknek vannak érzései és ki így fejezik ki? Manapság talán az ilyen embert rögtön meg kell bélegyezni, hogy "búza" meg "szánalmas? Valóban ennyire elkegyetlenedtünk volna?"


Ma reggel végigböngészvén a kérdéseket ütköztem pele pár hasonló kérdésbe. Mit láttam? Az összes csaj odasereglett, és zengték, hogy szánalmas így, nevetséges úgy.


És ez nem olyan dolog amit az ember magának választ. Aki képes sírni mikor meghatódik, vagy nagyon-nagyon kétégbeesett az sem tudja elmagyarázni miért teszi (ez egy belső érzés) aki pedig nem ilyen az nem is tudja elképzelni, ezért ők csak annyit látnak hogy - idézem - "má megin rinyá az a gyökér".


Miért? Vannak akikbő így - is - kijönnek az érzései. Ha meghatódik elsírja magát - akár filmeken is - (én utáltam ezt, mindig el kellett folytani nehogy bárki észrevegye és rémes volt utána a félelem, hogy észreveszik hogy sokat nyelek nagyot az elfolytott sírás miatt).


Ma egy olyan kérdésbe ütköztem, hogy furcsa-e ha egy srác elpityeredik az első csók után. Az összes csaj odasereglett és egy kopasz, negyvenes fociedző/kiképzőtiszt kedeségével mindenféle sértő/lekezelő dolgokat írtak oda.


Engem ez eléggé érint, mert én is ilyen vagyok (ilyen a személyiségem és ezt örököltem) - valószínűleg ha előbb nem is, hát az első szerelemi vallomásomnál tuti elpityerednék. Miért? Mert annyira megható és annyi érzelem szabadul fel, hogy - tudom ez történne. Miért? Azt nem tudom. Ráadául groteszk is lenne, mert nem illik ez a külsőmhöz (190 magasság, széles is vagyok, egyre izmosabb és nincsenek "búzás" tulajdonságaim)


Miért baj az, ha valaki nem folytja el otthon az érzéseit? Most komolyan az lenne a helyes út, hogy folytsuk el Önmagunkat és rejstünk el minden érzést és adjuk a kemény csávót? AZ elfolytás sem egészséges... Meg nem is lennék Önmagam így egy kapcsolatban. Az őzinteség szép dolog - akkor az őszinte érzések, miért nem?



2015. jan. 4. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Ennyire elkegyetlenkedtünk volna? Mikor volt menő, ha sírt egy férfi?
2015. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási bakijaimért, eléggé siettem


"pele" = Bele

"kedeségével" = kedvességével

rejstünk = rejtsünk

akikbő = akikből

őzinteség = Őszinteség

2015. jan. 4. 12:02
 3/22 A kérdező kommentje:

#1


Nem ez volt a kérdés. Tudom nem menő. De otthon, ha úgy alakul, miért "tilos"? Titokban ha csak az(ok) vannak jelen akik szeretnek és akikkel - elvileg - őszinték vagyunk és megbízunk bennük?

2015. jan. 4. 12:03
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Csak ne írj ki kérdést róla.
2015. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyismerösöm szerint ha sír egy pasi az nem a gyengesége jele, hanem az látszik, hogy vannak érzései.

Most az a divat, hogy a férfi az egy nagy machó. És vannak nők akiknek ez kell!

2015. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4


De pont erről szeretnék dolgokat megtudni.


És vannak ennél furcsább/rosszabb kérdések is...

2015. jan. 4. 12:05
 7/22 anonim ***** válasza:
6. Mármint ne írd ki mindenki elé, hogy ma sírtál, erre gondolok.
2015. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

De cukiii :*


De ez pont olyan,mintha egy lány sír (Én is nagyon érzelmes vagyok),akkor egy idő után mindig az van,hogy "Jajj ne hisztizzél már",pedig nem is olyan az élethelyzet a legtöbb esetben,amiből az vehető ki,hogy hisztiznék.


Ezzel nincs is semmi baj,mert ha egy pasi sír mondjuk egy lány előtt ,ahogy Te is mondtad egy vallomásnál annál nincs felemelőbb,mikor elkezded vigasztalni a másikat és jó esnek a könnyei mert tudod,hogy Neked is .

Ne változz meg.Vannak akik még ezt előnyben is részesítik!:)

2015. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7


Ezt honnan veszed...? Ilyet nem írtam. Ma nem sírtam, miért tettem volna?


Ok nélkül nem szoktam... Azért "ennyire" nem vagyok "szánalmas"

2015. jan. 4. 12:07
 10/22 anonim ***** válasza:

9. Erre célzok:

"Ma reggel végigböngészvén a kérdéseket ütköztem pele pár hasonló kérdésbe."


Ott leírták gondolom, hogy sírtak. Ez az, ami nem érdekel senkit, és beszólnak.

2015. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!