Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas vagyok? Reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok? Reménytelen dolognak érzem már.

Figyelt kérdés
van egy fiu egy suliba járunk..és nagyon szeretem ő nem tudja meg nem is gondolja mert ő megmondta hogy szeret de én elutasitottam..de nagyon sokat bszéltünk de már sajnos nem..most jöttem rá igazábol hogy mit is jelent..na szoval lesz egy musor és miatta csakis miata fel fogok lepni hogy lásson..és talán majd ir a musor utan hogy jovoltal vagy evvel kapcsolatba valamit..de igy összefoglalva lényegében..fel lépek egy fiu miatt és azért hogy irjon..ami nem biztos ..szerintetek van értelme?
2015. febr. 18. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
bármit cselekszel, csak magad miatt tedd.
2015. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Inkább mond meg neki, hogy mit érzel. Esetleg azt, hogy mindigis tetszett neked, csak azért utasítottad visdza, mert féltél.
2015. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem sok.

Vsz nem fog irni.

2015. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez aztán a barokkos körmondat!


Ha jóban lennétek, gyakran beszélnétek, akkor biztosan írna neked. De ha tényleg annyira jóban lenétek, akkor meg a műsor nélkül is írna neked. Szóval előfordulhat, hogy felesleges.

2015. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Linó03 ***** válasza:
Ha neked jól esik, hogy lát téged fellépni, akkor van értelme.
2015. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mi van ha pont nem lesz ott azon a műsoron ? :)
2015. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez ám logika. Szereted, de elutasítod mikor bevallja, hogy szeret.. Inkább menj oda hozzá és mondd meg amit akarsz, ne fellépésekkel várd a csodát.. Gyerünk csajok, nektek is van szátok amit beszédre is lehet használni!
2015. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány evesek vagytok?
2015. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

nem tudom hogy mi lesz..nyilván gondlom hogy nagyon szarul lennék és sirnék..mert ha belegondolok hogy 6:15kor kelek mert még orák előtt is probálunk és 7:15re bent kell lenni..az kicsit sok..de miatta megteszem de ha nem lesz ott ahh..nemtudom milesz..összeomlok ...mert minden miatta volt..de azért várom mostanában hogy irjon..hogy el tudjam neki mondani..mert akkor viszont magatol ott lesz..nem azért mert én szolok neki hogy jöjjön hanme mert én ugy ismerem hogy jönne:) meg ő nem hiányzos:)

2015. febr. 18. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves soraidat olvasva én is azt tudnám csak tanácsolni, hogy személyesen beszélj vele.

Nagyon zavarban leszel -vélhetőleg izzadni is fog a tenyered -, össze-vissza kalapál majd a szíved, de állj elé bátran és mondj el neki MINDENT.

Ne félj Tőle, meg fogja érteni ha elárulod, hogy megbántad a régi döntésed.

2015. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!