Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszükület ez ha igen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszükület ez ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor fel áll akkor a makk felénél tovább nem megy magátol

de letudom huzni ha nem áll fel akkor teljesen le tudom húzni . Mit tegyek?



2015. márc. 9. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:
U.Í meg szűz vagyok ez befolyásolja?
2015. márc. 9. 13:49
 2/8 anonim ***** válasza:
hokizzál rendszeresen. egyik haveromnak megoltodda pár hét alatt a hasonló problémáját.
2015. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam ez szex közben oldódott meg...én meg is lepődtem, hogy állva feljön a bőr teljesen és nem is fáj...de a hokizással is rásegítesz :D
2015. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod szerintem, főleg, ha le tudod húzni és az nem fáj.
2015. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem faj, szerintem nem az. De ha nagyon aggaszt a dolog, kerdezz meg egy orvost
2015. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a hokizás nem segít ezen. És ez baj, hogy nem megy hátra a bőr merevedéskor! Majd ha szexelni fogsz, ez nagyon zavarni fog és fájni is fog. Be is szakadhat, ami után ha összefor még szűkebb lehet! El lehet menni dokihoz, aki megoperálhat. Körül is metélhetnek de azt sokan nem ajánlják, mert ha érzékeny a makkod nem fogsz tudni megmozdúlni, mert ha hozzá ér valamihez be fogsz xarni, meg foltok lehetnek a makkon, amik hámlanak stb. Nekem is szűkületem van, merevedéskor még feléig sem ment hátra. de elkezdtem edzeni. fürdéskor, maszturbáláskor mindig addig húztam hátra ameddig emnt és megfeszítettem s tartottam 1-2 percig, azután hokiztam majd megint. s ezt rendszeresen. Nekem a makkom roahdt érzékeny, szóval a bőr belső felén kívül ha valami hozzá ért akkor majd össze rogytam a fájdalomtól. De azt is edzem. minden vizelésnél meg fürdésnél papírzsepivel szárazra törlöm, majd bevizezem s megint szárazra törlöm s egyre érzéketlenebb. Szóval ha dokihoz nem akarsz menni hogy jól összevagdossanak, akkor kezd el tornáztatni a bőrt, hogy táguljon!
2015. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.válaszoló!Meddig csináltad ezt a modszert most milyen?
2015. ápr. 20. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el. Biztos választ adok a kérdésre nem viccből írom és csak 38%ban hasznos a válaszom. az eszem megáll. ki nyomkodja a százalékokat vagy hogy az úristenbe van ez?
2015. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!