Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy nőcsábász férfi képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy nőcsábász férfi képes megváltozni? Vagy az ilyen sosem fog?

Figyelt kérdés

aki csak a szoknyák után megy, 16tól-50 évig jöhetnek a nők, a kocsiból majd kifordul a nők után, egyszerre több nőt szédít, személyesen, telefonon, facebook-on, semmi más célja nincs csak a szex.

engem hiteget, hogy szeret, de gondolom mindig abba szerelmes, akit épp meg akar dönteni. én tényleg szeretem, épp ezért nem feküdtem le vele, mert nem akarom majd úgy érezni magam mint egy darab rongy, akit használtak és eldobtak. mit tegyek?

én 23, ő 39. Tiszta szívemből szeretem...


2015. márc. 9. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni! Felejtsd el!
2015. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha mar neked is ketsegeig vannak, felejtos.
2015. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Óh, szerintem elvesz téged feleségül, és onnantól olyan lesz, mint a kisangyal! Főz, mos, takarít, nőre pedig rá se néz!


(Te pedig majd csalod agyba-főbe a nagypofájú macsó szomszéd gyerekkel, de ez már másik történet.)

2015. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Tapasztalatom szerint rövid ideig igen. Aztán újra kezdi a csajozást, maximum kevésbé feltűnően.

Inkább magaddal kellene kezdened valamit, mert aki ilyen emberbe beleszeret annál bajok vannak.

2015. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeretted , a szédítésére és a csábítására van igényed . Ráadásul ha belemész a csapdába amit látsz és tudod mi a vége akkor gratulálok . A gyerekek se szeretik az édességet , hanem ízlik nekik és függőségben szenvednek tőle . Ez a különbség .
2015. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha levágatja a haját, akkor megváltozik, nem?
2015. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Óvakodj az ilyen férfiaktól ! Fiatal vagy .. Ne akard tönkretenni magad idegileg mellette , mert bizony nem valószínű hogy képes lenne a hűségre !
2015. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tosz béla válasza:

ezek a problémák csak a korral szünnek meg.ahogy egy öreg keresztény barátom mondta,hatvanöt felett már nem probléma a paráznaság.

de előtte is meg lehet állni,én 22 éve hüségben élek

2015. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#5: ha arra vágynék, már rég az ágyában kötöttem volna ki, nem gondolod?
2015. márc. 9. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyon különlegeset találnak, akkor esetleg egy ideig megmaradnak egy pár mellet, de nem az a jellemző.

A kapcsolataik felszínesek, a Nők meghódítandó tárgyak akiket az aktus után dobnak.....ez pusztán hozzáállás kérdése!!!!

37F

2015. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!